18-річний Дудник приносить перемогу Зорі U-19 у грі з Ворсклою (відео)

У матчі шостого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Зоря та Ворскла.  Гра проходила на стадіоні Торпедо у Запоріжжі.  Поєдинок завершився  перемогою Зорі — 2:1

У першому таймі гості грали більш якісно попереду і досягнули свого на 40-й хвилині. Після подачі з кутового захисники залишили одного Данила Ізотова, який і відправив м’яча у сітку — 0:1. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей.

Зрівняти рахунок господарі змогли на 87-й хвилині, коли з декількох метрів ворота Ісенка розстріляв Андрій Андрущенко — 1:1.  У компенсований час Зоря забиває другий м’яч. Відзначився Юрій Дудник — 2:1. Полтавчан не вистачило на заключні хвилини.

У компенсований час другу жовту отримав Мельник. У підсумку, гра завершилася вольовою перемогою Зорі.

Зоря U-19 — Ворскла U-19 — 2:1

Голи: Андрій Андрущенко (87), Юрій Дудник (90+1) — Данило Ізотов (40).

Вилучення: Даніїл Мельник (90+4).

Зоря U-19: Сапутін — Алефіренко (Баранов, 81), Мельник, Дудник, Байрук (Євтушенко, 69), Сміян, Кисіль, Андрущенко, Нагнойний (Лєгостаєв, 81), Гільєрме (Вирич, 63), Хлань (Титаренко, 76).

Тренер: Василь Баранов.

Ворскла U-19: Ісенко — Мороховець, Ізотов, Крупський, Книш, Черниш (Пархоменко, 90+4), Прус (Бабешко, 65), Амількар (Стаднік, 73), Мкомола, Конате (Овсянніков, 90+4), Коновалов.

Тренер: Віталій Косовський.

Чемпіонат U-19: забивні атакери Зорі проти надійного захисту Ворскли