Сейви Трубіна допомогли Шахтарю переграти Монако

У першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів зустрічалися Монако та Шахтар. Гра проходила у Монако, на стадіоні Луї 2. Відзначаємо появу у стартових складах команд сімох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Шахтаря — 1:0

Ніко Ковач з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Бенуа Бадьяшиля й 21-річного хавбека Орельєна Тчуамені. У запасі залишилися: 20-річний нападник Мірон Боаду, 20-річний захисник Страхіня Павловіч, 21-річний Софьян Діоп,  20-річний нападник Вільсон Ізідор.

Роберто Де Дзербі довірив місце у складі: 20-річному голкіперу Анатолію Трубіну, 21-річному захиснику Вітао, 21-річним хавбекам Тете та Маркосу Антоніо та 20-річному нападнику Лассіні Траоре. У запасі залишилися: 20-річний хавбек Михайло Мудрик та 20-річний нападник Данило Сікан.

Гірники активно розпочали матч, повністю контролювали гру і втілили свою перевагу у забитий м’яч на 19-й хвилині. Педріньо здійснив рейд, обіграв захисників і пробив у кут воріт — 0:1. Після пропущеного м’яча французи почали поступово перехоплювати ініціативу. На 26-й хвилині міг забивати Бен-Єддер, але його удар парирував Трубін. До перерви господарі ще декілька разів загострювали, але забити не змогли. Команди пішли на перерву за мінімальною переваги Шахтаря.

На 48-й хвилині удар Головіна парирував Трубін. На 60-й хвилині у гру увійшов Діоп. У другому таймі побільшало сумбуру. Команди по черзі перехоплюють ініціативу. На 67-й хвилині у гру увійшов Боаду. У другій половині зустрічі обмаль гольових моментів, команди грають обережно. На 82-й хвилині Боаду влучив у стійку. На 89-й хвилині у гру увійшов Сікан.

У підсумку, матч завершився перемогою Шахтаря.

Монако — Шахтар — 0:1

Голи: Педріньо (19).

Монако (4-4-2): Маєцкі — Сідібе, Маріпан, Бадьяшиль, Енріке —Фофана (Лукас, 46), Чуамені, Мартінш (Діатта, 67), Головін (Діоп, 60) — Бен-Єддер (Боаду, 67), Фолланд.

Шахтар (4-3-2-1): Трубін — Матвієнко, Марлон, Вітао, Додо — Майкон (Степаненко, 74), Маркос Антоніо, Педріньо (Алан Патрік, 46) — Соломон (Коноплянка, 66), Тете (Марлос, 89) — Траоре (Сікан, 89).

Чемпіонат U-19 Динамо з дебютним голом Діалло переграє Інгулець (відео)