Рух ледь врятувався у матчі з командою Першої ліги (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Рух та першоліговий Агробізнес. Гра завершилася результативною нічиєю — 1:1

Іван Федик з перших хвилин випустив: 21-річного хавбека Остапа Притулу й 20-річного нападника Ростислава Ляха.

Олександр Чижевський довірив місце у складі 18-річному півзахиснику Роману Дідику.

Підопічні Івана Федика дуже жваво розпочали гру проти Агробізнеса і вже на старті зустрічі мали реальну нагоду виходити вперед, втім на удар Притули зреагував кіпер. Не пощастило і Бойчуку, в дуелі з яким страж воріт суперника знову вийшов переможцем. Тоді як гості свій шанс уміло реалізували по перерві: Карась після подачі Вербного зі стандарту переправив м’яча у сітку.

Фото fcab.com.ua.

Зрівняти рахунок Руху вдалось вже у компенсований арбітром час. Білий помітив підключення у штрафну Агробізнеса Бойчука, хавбек віддав передачу на дальню стійку на Климчука, і Юрій переправив м‘яч у сітку.

Рух — Агробізнес — 1:1

Голи: Климчук (90+1) — Карась (50).

Рух: Бандура — Білий, Мартинюк, Гагун, Лях, Федорчук, Карасюк, Притула (Кухарук, 46), Климчук, Бойчук, Борячук (Притула, 72).

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль — Карась, Романюк, Бойчук, Курило, Вербний, Дідик, Думанюк, Черненко, Синиця, Груша.

Долучився Дніпро-1 з голом 20-річного Шинкаренка переграє Альянс (відео)