Дніпро-1 з голами молодих завершив двосторонку внічию

Гравці Дніпра-1 зіграли двосторонній матч на першому зборі. Поєдинок завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо забиті м’ячі 17-річного хавбека Єгора Ярмолюка та 20-річного нападника Кирила Ховайка

Дні, що були втягуючими у підготовку до сезону, Дніпро-1 завершив двосторонньою грою. Футболістів, які брали участь у тренувальному процесі цього тижня, розділили на команди у червоних та блакитних манішках. Перший тайм тривав рівно півгодини, а другий дещо менше — до сигналу головного тренера Ігоря Йовічевіча, який у режимі онлайн отримував від помічників інформацію про стан гравців та подолану ними відстань.

Друга частина гри була багатшою на події біля воріт обох команд.

Почалося все одразу з голу блакитних. На 32-й хвилині 17-річний Ярмолюк, отримавши м’яча ліворуч перед штрафним, пішов у бік від суперника та щільно пробив у дальній кут. Червоні відігралися за 5 хвилин. 20-річний Ховайко, який за хвилину до цього не замкнув небезпечний простріл, обігрався з партнером, перебуваючи зліва у штрафному, і чітко поцілив у дальній кут — 1:1.

Сьогодні команда розпочнет тижневий цикл дво- та одноразових тренувань, який завершиться контрольним матчем з полтавською Ворсклою, — повідомляє сайт клуба.

Готуйсь! Шахтар із 20-річним новачком набуває кондиції перед вильотом до Австрії (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)