Поділля з 19-річним хавбеком у складі програє золотий матч (відео)

У золотому матчі Другої ліги зустрічалися Метал та Поділля. Матч завершився мінімальною перемогою Металу — 1:0. Відзначаємо присутність у складі Поділля одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Металу не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшов 20-річний захисник Микола Ярош.

Тренерський штаб Поділля довірив місце у складі 19-річному хавбеку Станіславу Мораренку. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Владислав Прильопа.

Долю цікавого й напруженого поєдинку вирішив єдиний гол, який забив капітан слобожан Руслан Фомін із передачі Володимира Танчика на початку другого тайму. Підопічні Олександра Кучера, які на одному диханні пройшли турнірну дистанцію у групі Б, довели, що їм немає рівних у другому дивізіоні.