Десна у меншості завдяки автоголу вириває нічию у Колоса

У стартовому матчі 24-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Десна та Колос. Гра пройшла у Чернігові, на стадіоні ім.Гагаріна. У заявках команд не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2

Олександр Рябоконь та Руслан Костишин у цьому матчі покладалися на досвід. У заявках команд не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

У першому таймі було багато боротьби, але обмаль моментів. Долю тайму вирішив епізод, який стався на 30-й хвилині. Після подачі Богданова зі штрафного забив Петров. За мінімальної переваги Колоса команди пішли на перерву.

На 52-й хвилині гості збільшили свою перевагу. Після передачі Лисенка забив Чурко — 0:2. На 59-й хвилині підопічні Рябоконя скоротили відставання у рахунку. Калітвінцев відзначився зі штрафного — 1:2. На 66-й хвилині Десна залишилася у меншості. Другу жовту отримав Огіря. На 84-й хвилині стався дуже прикрий для ковалівців епізод, Кравченко зрізав м’яча у власні ворота — 2:2.

У підсумку, матч завершився результативною нічиєю. Десна перериває серію із двох поразок. У Колоса 38 очок, у Десни — 37. Команди посідають 4 і 6 місця.

Десна — Колос — 2:2

Голи: Калітвінцев (59), Кравченко (84, у свої ворота) — Петров (30), Чурко (52).

Вилучення: Огіря (66).

Десна: Паст — Тамм, Огіря, Єрмаков, Імереков (Гітченко, 46), Конопля, Домбровський (Картушов, 46), Гуцуляк (Дегтярьов, 80), Сухоцький (Мостовий, 74), Калітвінцев, Безбородько.

Колос: Кучерук — Кравченко, Новак, Петров, Чорноморець, Мілько (Оріховський, 79), Богданов (Задоя, 70), Антюх, Костишин (Смирний, 63), Чурко (Ільїн, 79), Лисенко.

Чемпіонат U-21 Колос із дублем 18-річного хавбека у першому таймі розгромив захист Десни (відео)