Олімпік U-19 здобув п’яту нічию у чемпіонаті: собі не допоміг, Колосу завадив

У заключному матчі 21-го туру чемпіонату U-19 зустрічалися Колос й Олімпік. Поєдинок був найпізнішим у турі, й проходив паралельно з матчами чемпіонату УПЛ. Олімпік видав чергову несподіванку й відібрав очки у шостої команди турніру

Основні події поєдинку відбулися по перерві. На 51-й хвилині ковалівці провели масовану позиційну атаку, після якої Станіслав Урсолов зробив ідеальну передачу на Артема Сафончика, відрізавши захисників донецької команди. Капітан вийшов на ударну позицію, і гарматним пострілом під поперечину вивів Колос вперед. Це був шостий гол Сафончика у нинішньому чемпіонаті, відзначає офсайт Колоса.

Господарі відігралися на 74-й хвилині. Після прострілу з правого флангу ковалівський захист не встиг накрити Дениса Голуба, який метрів з десяти розстріляв ворота Івана Пахолюка — 1:1.

Ще одним неприємним моментом для гостей стало вилучення наприкінці гри півзахисника Мартіна Жозе, який отримав другу жовту картку і залишив поле.

Після цього нічийного результату команда Олександра Поздєєва здобула 30 очок і залишилася на шостій сходинці в турнірній таблиці. Олімпік також не піднявся: він і надалі третій з кінця.

Олімпік U-19 — Колос U-19 — 1:1

Голи: Денис Голуб (74) — Артем Сафончик (51).

Олімпік U-19: Живиця — Міщенко, Загладько, Березанський, Олійник, Баранюк, Шут (Андрійченко, 74), Диянчук (Осадець, 61), Іродовський (Пресіч, 64), Голуб, Демиденко.

Тренер: Ігор Єрмаков.

Колос U-19: Пахолюк — Биков, Ставничий, Коновалов, Малакі, Столяр, Урсолов, Криворучко (Жозе Мартін, 46), Голуб (Тутєров, 78), Сафончик, Циганков (Груша, 69).

Тренер: Олександр Поздєєв.

Чемпіонат U-19: чи стане вдалим вечірній матч у Щасливому для Олімпіка?

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (36%, 126 голосов)
  • Дмитро Іродовський (Олімпік U19) (23%, 80 голосов)