Молоді дебютанти Маріуполя не втримали Мораеса: у нього знову дубль

У стартовому матчі 21-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Маріуполь та Шахтар. Гра проходила на київському НСК Олімпійський. Відзначаємо присутність у складах команд  шістьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Шахтаря — 3:0

Остап Маркевич з перших хвилин випустив: 17-річного захисника Іллю Уханя, 20-річного півзахисника Івана Кошкоша, 19-річного півзахисника Ельдара Кулієва й 20-річного нападника Мирослава Трофимюка. Для Уханя, Кошкоша та Трофимюка це дебют в УПЛ.

У запасі залишилися: 19-річний захисник Ілля Царюк, 20-річний півзахисник Павло Шушко, 19-річний півзахисник Микита Козицький, 19-річний півзахисник Плакса Родіон.

Луїш Каштру довірив місце у складі: 19-річному воротарю Анатолію Трубіну й 21-річному півзахиснику Тете.

У запасі залишилися: 21-річний захисник Вітао, 20-річний півзахисник Маркос Антоніо, 18-річний півзахисник Георгій Судаков, 20-річний півзахисник Михайло Мудрик.

Вже на 4-й хвилині за фол проти Майкона попередження отримав Кулієв. Перший момент у матчі був створений на 6-й хвилині, коли з ударом Соломона впорався Гальчук. Втілити ігрову перевагу у забитий м’яч гірники змогли на 34-й хвилині коли після передачі Додо відзначився Мораес — 0:1. Через три хвилини Соломон збільшив перевагу Шахтаря — 0:2. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Після перерви у гру увійшли Маркос Антоніо та Георгій Судаков. На 49-й хвилині міг забити Трофимюк, але його удар у підкаті заблокував Кривцов. На 55-й хвилині у гру увійшов Плакса, а на 64-й Козицький.

На 70-й хвилині на полі з’явився Михайло Мудрик, а на 74-й Шушко. Для Козицького і Шушка це дебют в УПЛ. На 78-й хвилині гірники довели рахунок до розгромного. Мораес реалізував пенальті — 0:3.

У підсумку, матч завершився впевненою перемогою Шахтаря. Гірники йдуть другими, азовці — дев’ятими.

Маріуполь — Шахтар — 0:3

Голи: Мораес (34, 78, пенальті), Соломон (37).

Маріуполь: Гальчук — Биков, Чоботенко, Сагуткін, Ухань (Шушко, 74), Кошкош (Тищенко, 75), Петерман, Стасюк, Меліченко, Кулієв (Козицький, 64), Трофимюк (Плакса, 55).

Шахтар: Трубін — Вітао, Додо, Бондар, Кривцов, Сіпріано, Степаненко (Судаков, 46), Тете (Фернандо, 76), Майкон (Маркос Антоніо, 46), Алан Патрік (Дентіньо, 75), Соломон (Мудрик, 70), Мораес.

Чемпіонат U-21 Шахтар не взяв три очка у Маріуполі: довелося відіграватися (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)