На роздачі: 18-річний нападник Дніпра-1 проявляє якості плеймекера

Гравці Дніпра-1 продовжують навчально-тренувальний збір у Туреччині. На одному із занять було проведено 20-хвилинний матч на пів поля. Перемогу здобула команда білих — 3:0. Відзначаємо дві результативні передачі юного форварда Валентина Рубчинського

В останні дні в Туреччині температура повітря становила небагато більше за нуль. Але футболістам Дніпра-1 мерзнути не довелось через інтенсивні тренування, відзначає клубний офсайт. Так, одне з них складалося з чергування бігових вправ та квадратів для польових гравців, під час яких воротарі працювали окремо. Валерій Городов поганяв їх добряче — після стрибкових серій хлопці ледь підводилися.

Вечірнє заняття було присвячене тактиці. Здебільшого працювали над пресингом. Футболістів розділили на дві групи, які почергово виконували завдання тренерів. До вправи внесли й змагальний елемент — бал зараховувався за певну кількість передач поспіль.

На завершення гравці виплеснули емоції у 20-хвилинному матчі на пів поля. У першому таймі Хобленко вивів команду білих вперед, яка у другому довела рахунок до 3:0. Забивали Піхальонок та той же Хобленко — в обох випадках, до речі, результативними передачами відзначився 18-річний нападник Валентин  Рубчинський.

Рубчинський жонглює. Фото scdnipro1.com.ua.

У складі переможців грали: Сарнавський, Сафронов, Адамюк, Дуглас, Цуріков, Ді Франко, Піхальонок, 19-річний Заєць (Рубчинський), 16-річний Ярмолюк, Булеца, Хобленко.

Відзначимо, що молодий нападник Валентин Рубчинський востаннє грав за молодіжку Дніпра-1 ще 14 грудня 2019 року (проти Олександрії). Нападник провів на полі всього 15 хвилин, його команда поступилася 1:3.

Поза грою Одинадцять місяців без футболу. Чому не грають юнацькі збірні України?

Золотой Талант Украины-2020. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2020 года в категории U-19 (2001 год рождения и моложе)

• Эрик Шуранов (22.02.2002; Нюрнберг Германия, D2) (26%, 80 голосов)
  • Илья Забарный (01.09.2002; Динамо) (22%, 67 голосов)