18-річний півзахисник дебютним м’ячем у Прімері врятував Вільярреал від поразки (відео)

У матчі 15-го туру іспанської Прімери зустрічалися Вільярреал та Атлетик. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо забитий м’яч у виконанні 18-річного півзахисника Вільярреала Еремі Піно

Тренерський штаб Вільярреала з перших хвилин випустив 20-річного нападника Фера Ніньо. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний півзахисник Еремі Піно та 21-річний півзахисник Самуель Чіквуезе.

У складі Атлетика на полі з’явився 20-річний півзахисник Унаі Венседор. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Охіан Сансет.

Гості активно розпочали гру і на 19-й хвилині відкрили рахунок. Відзначився Уільямс — 0:1. Врятуватися Вільярреалу допомогла заміна. На 74-й хвилині юний Еремі Піно забив перший м’яч в Прімері і допоміг своїй команді здобути один заліковий пункт — 1:1. Для молодого півзахисника це дебютний гол за сім зіграних матчів у чемпінаті.

У Вільярреала після 15-ти матчів 26 очок і 4-те місце, у Атлетика 18 очок і 9-те місце.

Вільярреал — Атлетик — 1:1

Голи: Піно (74) — Вільямс (19).

Вільярреал : Асенхо — Альбіоль, Перес (Пенья, 24), Педраса (Еступіньян, 82), Пау Торрес, Фойт (Піно, 66), Пареха, Трігерос, Мойсес Гомес, Морено, Ніньо (Чіквуезе, 82).

Атлетик: Сімон — Де Маркос (Лекуе, 84), Берчіче,  Мартінес, Капа, Альварес, Весга (Дані Гарсія, 58), Венседор,  Муніаін (Сансет, 79), Вільямс (Рауль Гарсія, 78), Беренгер (Морсільо, 84).

Наши за границей Бронза Аусси, прорыв Таловерова, шанс Мейхера: успехи молодых украинских футболистов за границей

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (24%, 87 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (24%, 86 голосов)