18-річний український нападник дебютував у другій Бундеслізі

Форвард Ерік Шуранов зіграв свій дебютний матч за основну команду Нюрнберга. Українець вийшов на поле на 80-й хвилині матчу Бундесліги 2 проти Вюрцбургера Кіккерс — 2:1

18-річний український форвард Ерік Шуранов дебютував за першу команду Нюрнберга в матчі 11-го туру Бундесліги 2 проти Вюрцбургер Кіккерс. Нападник з’явився на полі на 80-й хвилині, замінивши Лохкемпера. Його команда у компенсований час вирвала перемогу з рахунком 2:1.

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив 19-річного півзахисника Тома Крауса. У другому таймі крім молодого українця Шуранова на полі з’явилися: 21-річний захисник Ноель Кноте і 21-річний захисник Фабіан Нюрнбергер.

На 36-й хвилині господарі зусиллями Шеффлера відкрили рахунок у матчі. Проте, на початку другої половини зустрічі Бауманн зрівняв. Вирвати перемогу команда українця Шуранова змогла вже у компенсований час. Переможний м’яч забив Соренсен. У підсумку, гра завершилася перемогою Нюрнберга — 2:1. Після 11-ти турів він посідає восьму позицію.

Атакує Ерік Шуранов (№44). Фото: Спортфото Цинк.

Нюрнберг — Вюрцбургер Кіккерс — 2:1

Голи: Шеффлер (36), Соренсен (90+2) — Бауманн (56).

Нюрнберг: Матен — Хандверкер, Мюл, Соренсен, Беренс (Хак, 63), Гайс, Краусс (Місідьян, 80), Валентини (Ноті, 40), Лохкемпер (Шуранов, 80), Доведан (Нюрнбергер, 63), Шеффлер.

Вюрцбургер Кіккерс: Гіфер — Дуглас (Херрманн, 44), Хегеле, Хансен, Фейк, Майзель, Копач, Нзузі (Флеккер, 75), Зонтхаймер, Лотріч (Хоффманн, 68), Бауманн.

Наши за границей Бронза Аусси, прорыв Таловерова, шанс Мейхера: успехи молодых украинских футболистов за границей

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (24%, 87 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (24%, 86 голосов)