Епіцентр у центрі уваги: резерв Волині, де забив Богомаз, був битий у Луцьку (відео)

У матчі 7-го туру Другої ліги у Групі А Епіцентр у гостях переграв резервний склад Волині — 4:1. У лучан гол на рахунку 20-річного нападника Назарія Богомаза

У черговому турі першості другої ліги Волинь-2 вдома приймала одного з лідерів групи — Епіцентр з Дунаївців.

Суперники свою перевагу спробували реалізувати за рахунок стартового натиску і їм це вдалося на усі сто відсотків. Уже на 6-й хвилині лучани пропустили масовану атаку, яку потужним ударом завершив Олександр Кіцак. А ще за чотири хвилини оборонці луцького клубу порушили правила у своєму карному і досвідчений Руслан Івашко з пенальті забив другий м’яч — 0:2, повідомила прес-служба луцького клубу.

Ближче до середини тайму молодіжному складу лучан вдалося вирівняти гру, внаслідок чого в одній з атак 20-річний Назарій Богомаз виграв забіг на довгий пас з глибини у захисників Епіцентру і точним ударом скоротив відставання — 1:2.

Втім, ігрова перевага була все ж за більш досвідченими гравцями суперника і наприкінці тайму екс-волинянин Руслан Івашко забив третій м’яч у ворота 18-річного Арсенія Коркодима.

Після перерви гра проходила на зустрічних курсах за невеликої переваги гостей. На останніх хвилинах молоді лучани мали кілька шансів аби скоротити рахунок, натомість на 89-й хвилині через неузгодженість дій захисту Роман Кузів забив четвертий м’яч — 1:4.

Після 6 проведених матчів у Волині-2 3 очки і 12 позиція, натомість Епіцентр, набравши 14 балів, увірвався до лідируючої трійки.

Друга ліга. Група А. 7-й тур

Волинь-2 — Епіцентр — 1:4

Голи: Богомаз (27) — Кіцак (10), Івашко (16, з пенальті, 44), Бадло (84).

Волинь-2: Коркодим — Мартинюк, Мороз, Сасовський, Максимчук, Лучка (Чернов, 46), Кристін (Кузьмич, 55), Янчук (Теслюк, 58), Миронюк (Ольхович, 82), Кобзар, Богомаз.

Епіцентр: Попович — Бадло (Жмуйда, 75), Кривобедрий, Ничипоренко, В. Кузів, Раца, Буй, Кіцак, Беженар (Р. Кузів, 72), Івашко (Процик, 46), Барбоса (Пліс, 84).

Душевно 19-річний захисник Карпат про три асисти в одному матчі, карантин і ПСЖ (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-21 (1999-2000 г.р.)

• Владислав Супряга (Динамо) (23%, 81 голосов)
  • Виталий Миколенко (Динамо) (18%, 63 голосов)