Кубок України: 20-річний хавбек забив, та Енергію вибили (відео)

У матчі першого попереднього раунду Кубка України зустрічалися Енергія та Чорноморець. Результативний матч закінчився перемогою одеської команди — 3:2). Відзначимо, що за Енергію один із м’ячів забив 20-річний півзахисник Андрій Гавриленко

Тренерський штаб Енергії з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Олександра Нестерука, 21-річного захисника Дмитра Мохначука, 20-річного захисника Олексія Заїку, 20-річного півзахисника Андрія Гавриленка, 17-річного півзахисника Вадима Шовкового. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний півзахисник Валерій Доля та 21-річний нападник В’ячеслав Студенко.

Сергій Ковалець довірив місце у старті Чорноморця 18-річному півзахиснику Максиму Брагару. У другому таймі вийшли: 21-річний нападник Андрій Штогрін, 22-річний півзахисник Артем Козак та 20-річний півзахисник Микита Тітаєвський.

На 15-й хвилині після прострілу Слінкіна від лицьової лінії Сікорський з меж воротарського майданчика відправив м’яча у сітку — 1:0.

В кінці першої півгодини гри господарям вдалася стрімка контратака, і молодий Гавриленко чітко реалізував вихід один на один з голкіпером — 1:1. На 35-й хвилині гості знову вийшли уперед.  Після подачі Зубейко Авагімян головою вбив м’яча у сітку з близької відстані — 2:1. У компенсований час тайму Авагімян забив вдруге, майстерно виконавши штрафний удар із 17 метрів — 3:1.

Після перерви господарі, несподівано забили вдруге, відзначився Россохатий, та перемогу святкували гості.