Олімпік з двома молодими у старті подолав Рубікон

Донецький Олімпік провів свій черговий контрольний матч. Підопічні Ігоря Климовського зустрічалися із аматорським Рубіконом. Гра завершилася перемогою представника УПЛ — 2:1

Тренерський штаб Олімпіка довірив місце у складі: 20-річному захиснику Ігорю Снурніцину та 19-річному нападнику Кірілу Кириленку.

У другому таймі на полі з’явилися: 21-річний захисник Орест Лебеденко та 21-річний півзахисник Андрій Кравчук.

Гравці Олімпіка вже на 6-й хвилині відкрили рахунок. Ксьондз віддав на Шахаба і нападник головою відправив м’яча у сітку. Це п’ятий м’яч іранця у чотирьох матчах. Через 10 хвилин гравці Рубікону зрівняли рахунок. Завійський віддав неточну передачу Кічаку і м’яч від стійки залетів у ворота.

На 60-й хвилині представники УПЛ все ж забили переможний м’яч. Після передачі Політила відзначився гравець, який знаходиться на перегляді. У підсумку, гра завершується мінімальною перемогою Олімпіка.

Контрольний матч

Олімпік — Рубікон — 2:1

Голи: Шахаб (6), гравець на перегляді (60) — Завійський (16, автогол).

Олімпік (1-й тайм): Кічак — Гошкодеря, Снурніцин, Лук’янчук, Ксьондз, Цимбалюк, Завійський, Романовський, гравець на перегляді, Шахаб, Кіриленка.

Олімпік (2-й тайм): Кічак — гравець на перегляді, Лук’янчук, Лебеденко, Пасіч, гравець на перегляді, Чогадзе, гравець на перегляді, Кравчук, Політило, Шахаб (Кіриленка).

В атаку! Лебеденко: тренер Олімпіка хоче, щоб ми більше часу проводили в атаці

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)
  • Павел Исенко (Ворскла) (20%, 51 голосов)