Гол молодого Кулусевські не врятував Парму від поразки (відео)

У матчі 37-го туру Серії А зустрічалися Парма та Аталанта. Гра завершилася перемогою Аталанти — 2:1. Відзначимо, що за Парму забив 20-річний півзахисник Деян Кулусевські

Тренерський штаб Парми з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Деяна Кулусевські. У Аталанти у старті з’явився 20-річний захисник  Бошко Шутало.

У першому таймі господарі виглядали цікавіше і вони справедливо повели у рахунку. На 43-й хвилині молодий Кулусевські метрів з 11-ти прицільним ударом не залишив шансів голкіперу Аталанти.

У другому таймі все перевернулося з ніг на голову. На 70-й хвилині українець Руслан Малиновський зі штрафного зрівняв рахунок, а на 84-й Гомес своїм ударом приніс перемогу гостям.

Чемпіонат Італії. 37 тур

Парма — Аталанта 1:2

Голи: Кулусевські (43) — Малиновський (70), А. Гомес (84).

Парма: Сепе — Дарміан, Дермаку, Алвеш, Гальйоле (Д. Пеццелла, 82), Куцка, Барілла (Якопоне, 82), Куртич, Кулусевські, Капрарі (Сілігарді, 79), Жервіньо (Карамо, 67).

Аталанта: Голліні — Паломіно (Хатебур, 36), Шутало (Джимсіті, 46), Кальдара (Мюріель, 61), Кастаньо, Де Роон, Фройлер, Гозенс, Пашаліч (Малиновський, 46), Д. Сапата, А. Гомес (Тамез, 86).

Після 37 матчів у Аталанти 78 очок і третє місце, а у Парми 46 очок і 11-та позиція.