Агробізнес з голом Миколи Когута розгромив Волинь

У матчі 26-го туру Першої ліги зустрічалися Агробізнес та Волинь. Гра завершилася перемогою Агробізнеса (3:0). Відзначимо, що один із м’ячів у свій актив записав 21-річний півзахисник Микола Когут

Олександр Чижевський з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Миколу Когута й 17-річного півзахисника Романа Дідика. У другому таймі у гру увійшли: 22-річний півзахисник Сергій Косовський та 21-річний півзахисник Іван Когут.

Андрій Тлумак не випустив у старті Волині жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі на полі з’явилися 21-річний нападник Валерій Сад та 18-річний нападник Богдан Кобзар.

Гравці Агробізнеса активно розпочали гру і вже на третій хвилині відкрили рахунок у матчі. Після навісу Гагуна Семенюк головою відправив м’яча у сітку. 1:0. На 21-й хвилині номінальні господарі (матч відбувався у Винниках) подвоїли свою перевагу. Петров віддав на Миколу Когута, який метрів з 20-ти влучив у дальній кут. 2:0.

У гостей нічого не виходило в атаці. До гольових нагод справа не доходила. На 82-й хвилині крапку у зустрічі поставив Руслан Черненко. Кухарух віддав на Черненка і Руслан своїм ударом не залишив шансів Литовченку. 3:0. Агробізнес святкує переконливу перемогу.

Перша ліга. 26 тур

Агробізнес — Волинь 3:0

Голи: Семенюк (3), Микола Когут (21), Черненко (82).

Агробізнес : Мозіль — Петров (Козьбан, 56), Думанюк (Захарченко, 85), Микола Когут (Черненко, 71), Курило, Дідик, Гагун, Кухарук (Косовський, 89), Бойчук, Юхимович, Семенюк (Іван Когут, 65).

Волинь: Литовченко — Сімінін, Михалик (Конкольняк, 88), Приндета, Цюпа (Мартинюк, 46) — Чачуа, Рябов — Волошинович (Климець, 62), Кожанов, Хагназарі (Сад, 46) — Куліш (Кобзар, 83).

Після 26-го туру у Агробізнеса 50 очок і третє місце, у Волині 48 очок і четверта позиція.