Олександр Чижевський: Лідера завжди приємно обіграти

На відміну від команди U-19 дублери Карпат свій матч 12-го туру молодіжної першості занесли собі в актив. Ще б пак, вони на виїзді здолали одного з лідерів і своїх конкурентів у боротьбі за нагороди — Олександрію — 2:1

Певна річ, такий результат потішив керманича галичан Олександра Чижевського, своїми враженнями він поділився з інформаційним центром клубу:

— Емоції від матчу лише позитивні. Адже Олександрія мало програвала і до цієї гри знаходилась на першому місці в турнірній таблиці. А лідера завжди приємно обігрувати.

Львів’яни атакують володіння Леванідова

Ми знали, що буде дуже важко і були готові до агресивної гри, бо Олександрія демонструє силовий футбол. І десь нам вдалось витримати цей темп. По перерві забили другий м’яч і дещо грали на збереження рахунку. Але суперники почали нав’язувати боротьбу і добре, що наші футболісти не програли єдиноборства і довели матч до логічного завершення».

У другому таймі Олександрії потрібно було відіграватись і ми розраховували на те, що зможемо спіймати їх на контратаках. Певною мірою нам це вдаловалося. Прикро, що заробили пенальті під кінець матчу. Але добре, що ми все ж таки змогли вибороти три очки і з хорошим настроєм можемо повертатися до Львова.

У команди є чимало травмованих. Щодо Санчеса, не можу нічого сказати. Потрібно провести обстеження і тоді буде відомо, яка у нього травма і наскільки це серйозно. Звичайно, будемо надіятись на краще, бо він хороший футболіст і допопомагає нам у грі.

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2018/2019?