Дублери Олександрії мінімально переграли аматорів з Черкащини

На полі своєї тренувальної бази молодіжний склад Олександрії під час учбового збору провів черговий контрольний поєдинок. Цього разу був переможений ЛНЗ-Лебедин — 1:0

На жаль, прес-служба Олександрії цьому матчу приділила вкрай мало уваги (дали тільки рахунок), зате tablo.ck.ua розповів більш детально.

Що можна сказати про цю гру: холодно, сонячно, вільно. Третє слово описує, як команди почувались в атаці. Суперники створили рівну кількість гольових моментів, але єдиний гол забила Олександрія. На початку матчу Грицай вгодив у поперечину, далі мали моменти Ткаченко і Локтіонов. Господарі відповіли не менш цікавим ударом біля дев’ятки, а зрештою і голом на 39-й хвилині після суматохи в штрафному майданчику ЛНЗ.

У другому таймі перевага в кількості ударів була на боці ЛНЗ, та реалізувати це не вдалось. А так, то бойовий матч із боротьбою за кожен метр. Відзначимо, що нарешті дали трохи відпочити капітану Калінічу, який з початку 2020 року відіграв усі матчі по 90 хвилин, окрім цього. У першому таймі Каліна рубався на бровці з темношкірим напористим вінгером, а після перерви спостерігав за грою укутавшись пледом.

Олександрія U-21 — ЛНЗ-Лебедин (Черкаська обл.) — 1:0

Гол: ? (39).

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) — Бурлін, Листопад, Кондратюк, Калініч (Парфьонов 46) — Сафонов (Поплавка 56), Ткаченко, Грицай (Коломієць 46), ГНП (ГНП 46), ГНП (Балацький 46) — Локтіонов.

Немає цілісності Геращенко: Поки що граємо фрагментарно — один тайм добре, інший — погано

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?