Михайліченко забив Динамо, Зоря викинула киян з трійки

Центральний матч 17-го туру чемпіонату української Прем’єр-ліги завершився перемогою луганської Зорі над Динамо. У Києві, на Олімпійському, 2:1

Олексій Михайличенко поставив у стартовий склад господарів двох молодих: у захист 20-річного Дениса Попова, що відновився після травми, у центр поля — 21-річного Миколу Шапаренка. Згодом, на заміну випускав ще й 19-річного вінгера Георгія Цітаішвілі.

Віктор Скрипник понадіявся з перших хвилин на 21-річних захисників Євгена Чеберка та Джоеля Абу Ханну, наприкінці матчу випустив ще й їхнього ровесника Максима Луньова.

Вже традиційно для останніх матчів Динамо пропустило першим, причому від свого вихованця Богдана Михайліченка. Відігралося зусиллями Вербича, та у другому таймі команду залишив у меншості інший легіонер — угорець Кадар.

За чотири хвилини Хомченовський отримав передачу від Михайліченка й пробив Бойка вдруге. Відігратися кияни не зуміли, максимум на що спромоглися, то це влучити у поперечку.

Динамо — Зоря — 1:2

Голи: Беньямін Вербич (22) — Богдан Михайліченко (6), Дмитро Хомченовський (56).

Вилучення: Тамаш Кадар (52).

Динамо: Бойко — Попов, Сидорчук, Вербич (Цітаішвілі, 81), Шапаренко (Шабанов, 57), Циганков, Караваєв, Буяльський, Беседін (Де Пена, 60), Кадар, Кендзьора.

Зоря: Шевченко — Кочергін, Хомченовський, Михайличенко (Вернидуб, 59), Тимчик, Абу Ханна (Арвеладзе 75), Іванісеня (Луньов, 80), Кабаєв, Громов, Юрченко, Чеберко.

Після цієї перемоги Зоря вийшла на чисте друге місце (34 очка), Динамо ділить із Десною 3-4 позиції, маючи по 33 пункти.

Чемпіонат U-21. У матчі Динамо знову дивилися VAR. Цього разу не на користь киян

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (19%, 127 голосов)
  • Денис Попов (Динамо) (16%, 102 голосов)