Гравець Брентфорда приніс перемогу Україні U-19 у відборі на Євро-2023

Сьогодні збірна України U-19 стартувала у відборі на юнацький чемпіонат Європи 2023 матчем проти Косова. Жовто-сині здобули мінімальну перемогу на останніх хвилинах зустрічі

Збірна України U-19 під керівництвом Сергія Нагорняка провела перший матч відбору на Євро-2023. В першій зустрічі українці зіграли проти Косова і здобули натужну перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол на 95-й хвилині провів 18-річний гравець англійського Брентфорда Єгор Ярмолюк.

Україна U-19 – Косово U-19 – 1:0

Гол: Ярмолюк (90+5)

Україна: Герета, Кітела, Удод, Холод, Булеза, Царенко (Ющенко, 46), Варфоломєєв, Ярмолюк, Федор (Лосенко, 76), Горбач (Пастух, 86), Пушкарьов (Харабара, 69)

Окрім Косова, суперниками України з відбірної групи є команди Швеції та Кіпру. В еліт-раунд вийдуть перші два місця у групі, а також найкраща команда з тих, хто посяде третє місце.