Мудрик приніс перемогу Шахтарю над Вересом

Донецький Шахтар здобув чергову перемогу в чемпіонаті Прем'єр-ліги. Гірники в 12-му турі переграли рівенський Верес з рахунком 2:0

Михайло Мудрик забив переможний гол Шахтаря в матчі 12-го тура чемпіоната УПЛ проти рівенського Вереса. 21-річний українець відзначився на 30-й хвилині з пенальті. До речі, 11-метровий заробив 20-річний Георгій Судаков.

В другому таймі Дмитро Криськів зробив рахунок 2:0 і так команди дограли до фінального свистка.

Верес — Шахтар — 0:2

Голи: Мудрик, 30 (з пен), Криськів, 65

Верес: Когут — Є. Пасіч, Вовченко, Мельник, Гагун — Кучеров, Кльоц (Курко, 78) — В. Шарай (М. Сергійчук, 70), С. Шарай (Лебеденко, 70), Дахновський — Гайдучик.

Шахтар: Пятов — Михайличенко, Матвієнко, Кривцов, Бондар (Козік, 88) — Степаненко (Назарина, 63) — Мудрик (Очеретько, 88), Судаков (Петряк, 63), Бондаренко, Криськів — Траоре (Сікан, 73)