Нюрнберг з молодим українцем у старті вириває важливу перемогу

У матчі 30-го туру Бундесліги 2 зустрічалися Ерцгебірге Ауе та Нюрнберг. Матч завершився мінімальною перемогою Нюрнберга. 19-річний український нападник Ерік Шуранов відіграв 88 хвилин

Тренерський штаб Нюрнберга з перших хвилин випустив 19-річного півзахисника Тома Крауса та 19-річного нападника Еріка Шуранова.

Долю зустрічі вирішив забитий м’яч наприкінці матчу. На 85-й хвилині відзначився Робін Хак. У підсумку, гості святкують мінімальну перемогу — 0:1.

Ерік Шуранов відіграв 88 хвилин, за які встиг отримати попередження.

У Нюрнберга тепер 36 очок і 13 місце в таблиці.

Ерцгебірге Ауе — Нюрнберг — 0:1

Гол: Хак (85).

Нюрнберг: Матеніа — Валентіні, Серенсен, Хандверкер, Марграйттер — Гайс, Краус, Делі (Беренс, 88), Нюрнбергер (Хак, 78) — Борквоскі (Доведан, 66), Шуранов ( Мул, 88).

Лауреат Захисник Динамо — на голову вищий за усіх молодих футболістів: 95% анкет, 81% перших місць