Молодий хавбек рятує Агробізнес від поразки (відео)

У матчі 28-го туру Першої ліги зустрічалися Агробізнес та Миколаїв. Гра завершилася результативною нічиєю — 2:2. Рятівний м’яч для господарів забив 21-річний півзахисник Іван Когут

Олександр Чижевський з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Миколу Когута та 17-річного півзахисника Романа Дідика. У другому таймі у гру увійшов 21-річний півзахисник Іван Когут.

Ілля Близнюк довірив місце у старті Миколаєва 19-річним захисникам Богдану Пороху та Павлу Березянському та 20-річному захиснику Ляшевському Владиславу. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Юрій Черепущак.

На 20-й хвилині гості відкрили рахунок. Зарічнюк навісив з правого флангу і Охрончук відправив м’яча у сітку. Відігратися гравці Агробізнесу змогли вже за п’ять хвилин. Після підкату Ляшевського м’яч відскочив до Семенця і Богдан пробив повз Агаларова. 1:1. На 30-й хвилині за суперечки з арбітром Анастасією Романюк було вилучено Іллю Близнюка.

На 68-й хвилині корабели знову вийшли уперед. Кравченко віддав на Яворського і Вадим, який опинився на дальній стійці, відправив м’яча у сітку. Найкращий гравець 27-го туру знову проявив свій бомбардирський хист. 1:1. Зрівняти рахунок підопічні Чижевського змогли вже на останніх хвилинах. Агаларов невдало відбив м’яча після удару здалеку, Петров скинув на Івана Когута і той забив рятівний для своєї команди м’яч. 2:2.

На 90+4 хвилині було вилучено Кравченка.

Перша ліга. 28 тур

Агробізнес — Миколаїв — 2:2

Голи: Семенець (25), Іван Когут (90+2) — Охрончук (20), Яворський (68).

Вилучення: Кравченко (90+4).

Агробізнес: Мозіль — Гагун, Курило, Дідик, Юхимович, Бойчук — Кухарук (Слотюк, 86), Думанюк (Груша, 64) — М. Когут (Черненко, 73), Семенюк — Семенець (Петров, 66).

Миколаїв: Агаларов — Ляшевський, Березянський, Порох, Парцванія, Ульянов — Вітенчук, Охрончук (Біневський, 84) — Зарічнюк (Кравченко, 53), Паламар (Росляков, 75) — Яворський (Черепущак, 83).

Після 28-го туру у Агробізнеса 54 очка і третє місце, а у Миколаєва 30 залікових пунктів і 11-та позиція.

Дорогу молодим! Волинь та Чорноморець не забувають про футбольні резерви: українська молодь в клубах Першої ліги після карантину

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков июля в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Анатолий Трубин (Шахтер) (25%, 63 голосов)
  • Павел Исенко (Ворскла) (20%, 51 голосов)