Збірна України U-16 у компенсований час дотиснула Грузію

Україна U-16, 2004 рн, Грузія, жовтень, 2019

У першому з двох товариських матчів із командою Грузії збірна України вирвала перемогу — 2:1. Переможний м’яч у компенсований час забив хавбек Карпат Юрій Важинський

У рамках тренувального збору підопічні Сергія Нагорняка провели перший контрольний поєдинок із грузинськими однолітками, повідомляє прес-служба УАФ.

У Тбілісі відбувся перший із двох запланованих спарингів між збірними U-16 Грузії та України (футболісти не старші 2004 року народження).

Сам поєдинок пройшов за невеликої територіальної переваги господарів, однак за гольовими моментами Синьо-жовті перевершили своїх опонентів. А м’ячі були забиті по перерві. На 65-й хвилині відзначився нападник Шахтаря Денис Почапський. Правда, у наступній атаці грузини зрівняли рахунок. Однак у компенсований час підопічним Сергія Нагорняка таки вдалося вирвати перемогу. Точним ударом відзначився захисник Карпат Юрій Важинський — 1:2.

Товариський матч

Грузія U-16 — Україна U-16 — 1:2

Голи України: Денис Почапський (65), Юрій Важинський (90+4).

Україна U-16: Герета, Чуйко (Кітела, 80), Славов, Слюбик (Христенко, 80), Удод, Лосенко (Русяк, 59), Борисенко (Важинський, 87), Глущенко (Мельничук, 80), Ярмолюк (Федор, 59), Мельниченко (Пушкарьов, 59), Почапський (Колодежний, 80).

Другий матч між цими суперниками відбудеться 21 жовтня (початок — о 17:00 за київським часом).

Тренер каже Сергій Нагорняк: Намагаємося розвивати в хлопців інстинкт переможців

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2019/2020?