«Львову не пощастило в атаці, а Карпати помилок не прощають»

Львівське дербі а молодіжному рівні завершилося не на користь Львова. Матч 9-го туру чемпіонату U-21 він програв більш досвідченим Карпатам (0:2), хоча й тримався півтора тайми

По завершенні поєдинку очільник синьо-білих дублерів Роман Гданьский розповів клубній прес-службі своє бачення подій:

— Забий ми першими, зовсім по-іншому склалася б гра. Мали хороші моменті для взяття воріт суперників у першому таймі. Але пропустили гол, а Карпати — не та команда, яка відпустить перемогу.

Було непросто переламати гру після пропущеного голу. Вилучення також вплинуло на долю поєдинку, у нас ще й були помилки в обороні, чим і скористалися Карпати.