Ярослав Мнишенко

Олімпійській коледж та УФК Дніпро вже у півфіналі, а Динамо в очікуванні матчів групи Шахтаря

Динамо U-17 (2003 рік народження), 2019, турнір Андрія Гаваші

На Закарпатті 15 серпня майже завершився груповий раунд VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші, але у віковій категорії U-17 ще залишилося зіграти два перенесені через примхи погоди матчі в групі за участю Шахтаря

Злива завадила футболістам Шахтаря, а Динамо взяло реванш за стартову невдачу

ДЮСШ-15 U-17 — Динамо U-17 — 0:3, турнір Андрія Гаваші, 2019, Назар Волошин

На Закарпатті продовжуються матчі VI міжнародного юнацького футбольного турніру на честь Андрія Гаваші: 14 серпня відбулися ігри другого туру, але у віковій категорії U-17 довелося відкласти два двобої з шести на 16-е число через примхи природи

Гольова феєрія на Камелоті, поразка Динамо на Автомобілісті: як грали футболісти U-17 на турнірі на честь Андрія Гаваші

Шахтар U-16 — Арсенал U-17 — 8:3, турнір Андрія Гаваші, 2019

На Закарпатті стартував VI міжнародний юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші, 13 серпня відбулися ігри першого туру, в якому у віковій категорії U-17 глядачі побачили декілька дуже цікавих матчів і, на відміну від ігор у категорії U-15, жодного нічийного результату

Футболісти Шахтаря феноменально перемогли, програючи Арсеналу з рахунком 0:3

Шахтар U-16 — Арсенал U-17 — 8:3, турнір Андрія Гаваші, 2019

В своєму стартовому матчі VI міжнародного юнацького турніру на честь Андрія Гаваші футболісти Шахтаря U-16 вибороли перемогу із розгромним рахунком, програючи на початку зустрічі на полі комплексу Камелот під Ужгородом — 0:3

Чемпионат Украины U-14: Динамо, Шахтер и остальные

dufl

В средине ноября в чемпионате ДЮФЛУ среди самых юных футболистов (2003 год рождения) закончился первый круг и команды ушли на перерыв. Продолжение турнира ожидается уже весной 2017 года. Проект Золотой Талант решил подбить итоги пройденных 11-ти туров чемпионата Украины U-14 сразу в четырех группах.

U-21

8 тур
19 вересня
Дніпро-1 16:00 Карпати
20 вересня
Зоря 14:00 Маріуполь
21 вересня
Ворскла 14:00 Динамо
Колос 14:00 Олександрія
Десна 15:00 Шахтар
Детальніше

U-19

6 тур
20 вересня
Олександрія 12:00 Маріуполь
Карпати 13:00 Зоря
Волинь 14:00 Львів
Ворскла 15:00 Колос
21 вересня
Шахтар 12:00 Десна
Дніпро-1 15:00 Металург
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014