Замість першого місця Динамо програло Олександрії й лишилося третім

Чемпіонат U-21, Динамо, Олесандрія, Микита Кравченко, 11 тур, 2019

У разі перемоги над Олександрією в матчі 11-го туру чемпіонату U-21 київські динамівці вилітали б на перше місце у турнірній таблиці. Та Динамо програло: на своєму полі у Віті-Литовській, боляче, 1:3

При цьому матч кияни догравали удев’ятьох, після вилучень юного, 17-річного Дениса Кузика й поважного дядька Андрієвського. Першому — за симуляцію, другому — за лайку на адресу Тейшейри.

Матюкати олександрійського француза було за що: на 22-й хвилині саме він вивів гостей уперед. Але залишати партнерів у подвійній меншості, поступаючись у рахунку, то, як мінімум, свинство.

Кияни хоч і зрівняли рахунок ще у першому таймі (Кравченко люто пробив штрафний), та на 54-й знову пропустили. То Новіков нарешті покарав столичних захисників за помилки.

У меншості кияни, нібито й володіли м’ячем, били по чужим воротам, але забили знову хлопці з райцентру: чемпіон світу Устименко у компенсовані хвилини.

Динамо U-21 — Олександрія U-21 — 1:3

Голи: Кравченко (31) — Тейшейра (22), Новіков (54), Устименко (90+1).

Динамо (4-2-3-1): Кучерук — Кравченко, Кузик, Сирота, Сідклей — Кадірі (Хондак, 46), Шапаренко (Романчук, 62) — Цітаішвілі (Янаков, 60), Сухоручко (Бодня, 68), Андрієвській — Ісаєнко.

Тренер: Юрій Мороз.

Олександрія (4-3-2-1): Білик — Стецьков, Прокопчук (Кобеляш, 40), Глоба (Устименко, 76), Соколов — Дришлюк, Тейшейра (Дудка, 86), Мельник — Івахно, Куліш (Дубенков, 69) — Новіков (Сезар, 68).

Тренер: Олександр Ломко.

Вилучення: Андрієвський (57), Кузик (63).

Чемпіонат U-21. Динамо й Шахтар загрожуватимуть Ворсклі, полтавці тур пропускають

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?