Чемпіонат ДЮФЛУ U-17: Металург не дозволяє Шахтарю стати одноособовим

Чемпіонат ДЮФЛУ U-17, Чорноморець, Металург, 3 тур, 2019

Хоча у чемпіонаті ДЮФЛУ найстаршої вікової категорії U-17 (футболісти 2003 року народження) від старту пройшло лише три тури, у кожній з груп вже чітко визначилися фаворити. Принаймні майже у всіх десятках лідирують саме вони.

Група 1

Тут команд, що ще не втрачали очки троє (а ось тих, хто не набрав жодного — аж четверо). Попереду традиційно сильні Зміна-Оболонь та КОДЮСШ, не відстає й зухвалий бойовитий Атлет.

У минулому турі Дніпро програв по черзі Динамо й Шахтарю, Карпати погуляли на Буковині

Без поразок, але з однією нічиєю йде Олімпійський коледж, тому він поки що четвертий.

28 вересня

ДЮСШ-26 (Київ) — ДЮСШ-15 (Київ), Юність (Чернігів) — Прем`єр-Нива (Вінниця), КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ), ВОДЮСШ (Вінниця) — КОДЮСШ (Щасливе), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Атлет (Київ).

Група 2

Хоча обидва фаворити групи зіграли свої матчі завчасу, у трьох поєдинках, що залишалися, також було, на що подивитися. Приміром, на героїчний виступ в Одесі запорізького Металурга.

Суперники не забивали аж до 78-ї хвилини, поки Олексій Пориваєв не вивів Чорноморець уперед. Та, як виявилося, тільки розлютив гостей. За час, що лишився до фінального свистка Дмитро Проскура, Іван Нестеренко та Давід Фоменко набили морякам повну торбу голів.

Воротар збірної України Олексій Друї моряків не врятував тричі. Фото chernomorets.odessa.ua.

Таким чином, Металург набрав у трьох турах 9 очок і разом із Шахтарем очолив таблицю. По шість балів у Динамо та дніпровського УФК, що також взяв перемогу на виїзді.

Без очок поки що УФК-Олімпік, який, нагадаємо, перейшов до цієї групи з більш спокійної третьої.

28 вересня

Динамо (Київ) — Барса (Суми), Металург (Запоріжжя) — Арсенал (Київ), УФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса), Шахтар (Донецьк) — Ворскла (Полтава), Дніпро — УФК-Олімпік (Харків).

Група 3

Тут також на чолі двоє: Миколаїв і Металіст 1925 допоки очок не втрачали. Щоправда, корабелам перемога далася набагато важче: вони приймали вдома ДЮСШ-11 Чорноморець, що на той момент ще не програвала.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-17, Миколаїв, ДЮСШ-11 Чорноморець, 3 тур, 2019

Миколаївська рубка. Фото ffgnikolaev.com.

Хоча господарі й забили першими, згодом довелося відіграватися з 1:2, при цьому Кирило Бойчук на 48-й ще й не реалізував пенальті. Та завдяки влучним ударам Владислава Олєйнікова (43) та Данила Сербінова (63) вдалося здобути три залікові бали.

Харків’яни ж розбили новачка МДЮСШ з непристойним рахунком 11:1. По два м’ячі забили капітан Олександр Дзюба та Євген Бондаренко, а ось Олексію Огурцову вдався покер.

Могла скласти компанію лідерам і Азовсталь, та не зуміла переграти у гостях дебютанта вищої ліги Олександрію-Аметист. Наразі маріупольці йдуть третіми, у них сім очок.

3 тур

21 вересня

Олександрія-Аметист (Олександрія) — Азовсталь (Маріуполь) — 1:1

Інтер (Дніпро) — Маріуполь — 0:2

Миколаїв — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 3:2 (1 тайм, 2 тайм)

Металіст 1925 (Харків) — МДЮСШ (Дніпро) — 11:1

22 вересня

Кремінь (Кременчук) — Зірка (Кропивницький) — 3:4

28 вересня

Азовсталь (Маріуполь) — Зірка (Кропивницький), МДЮСШ (Дніпро) — Кремінь (Кременчук), ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Металіст 1925 (Харків), Маріуполь — Миколаїв, Олександрія-Аметист (Олександрія) — Інтер (Дніпро).

Група 4

На Заході тандем лідерів склали Карпати й ВІК-Волинь. Львів’яни зійшлися в дербі зі Львовом, й без зайвого клопоту перемогли. На 23-й хвилині провели триходівку, яку розпочав Денис Підгурський, продовжив його тезка Яців, після прострілу якого з правого флангу, Дмитро Шостак відкрив рахунок, повідомляє сайт ДЮФШ Карпати.

У другому таймі центрфорвард провів другий м’яч, який зняв всі питання. Зауважимо, що з 30-ї хвилини гості грали в меншості, коли Станіслав Кридошанський ледь не відірвав голову Підгурському.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-17, Карпати, Львів, 3 тур, 2019

Львівське дербі. Фото school-karpaty.com.ua.

Футболісти ж із Володимира-Волинського здобули нелегку перемогу в Івано-Франківську, набрали, як і Карпати 9 очок, і ділять з ними перше місце.

Ще один гранд цієї зони — УФК-Карпати — наразі аж п’ятий із чотирма очками. Одне з них виборов у протистоянні з МФА: пропустивши першими відігрався завдяки голу збірника Іллі Квасниці.