Чемпіонат ДЮФЛУ: голепад, тріумф Шахтаря над Динамо, переможна трихвилинка Карпат

Чемпіонат ДЮФЛУ U-14, Буковина, Волинь, 1 тур, 2019

Найменші учасники ДЮФЛУ — дебютанти цих змагань із команд U-14 (футболісти 2006 року народження) зіграли, як їм і притаманно: з розмахом та ентузіазмом. Три команди забили по шість м’ячів, дві — по п’ять, чи не в половині матчів фіксувалося три й більше голів

Група 1

Показовою в цьому плані є перша група, де в атаці пофеєрили столичні Олімпійський коледж та Атлет, а дісталося Чемпіону із Юністю.

В трьох інших матчах забивалося щонайменше три голи.

І відбив, і забив Гол воротаря у доданий час врятував Шахтар від програшу Динамо

14 вересня

Прем`єр-Нива (Вінниця) — ДЮСШ-15 (Київ), Зміна-Оболонь (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця), КОДЮСШ (Щасливе) — Юність (Чернігів), Атлет (Київ) — Чемпіон (Київ), ОК ім. І.Піддубного (Київ) —ДЮСШ-26 (Вінниця).

Група 2

Про перемогу хлопчаків Шахтаря над Динамо проект Золотий Талант вже повідомляв.

З-поміж інших результатів кидається у вічі величезна перемога (на чужому ж полі!) УФК-Олімпік: два голи на рахунку Геннадія Синчука, забивав і Ігнат Віталійович Пушкуца.

Дубль Нікіти Зегрюка приніс Арсеналу перемогу над Чорноморцем, одесити забивали вже за рахунку 0:3.

14 вересня

Дніпро — Динамо (Київ), Чорноморець (Одеса) — Шахтар (Донецьк), Ворскла (Полтава) — Металург (Запоріжжя), УФК-Олімпік (Харків) — УФК (Дніпро)

15 вересня

Арсенал (Київ) — Барса (Суми).

Група 3

За честь клубу постояли наймолодші вихованці Маріуполя, котрі розбили земляків із Азовсталі на її полі.

Ще більшим розгромом завершилося дніпровське дербі, де гору взяв більш досвідчений Інтер. Стільки ж набила Зірка грізному вдома Миколаєву.

Наймолодші металісти порушили гідну традицію старших одноклубників і обіграли Кремінь лише 1:0 (матчі трьох інших команд Металіста 1925 незмінно завершалися їхніми перемогами з рахунком 3:0).

14 вересня

Металіст 1925 (Харків) — Маріуполь, Олександрія-Аметист (Олександрія) — Азовсталь (Маріуполь), Інтер (Дніпро) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), Миколаїв — МДЮСШ (Дніпро), Кремінь (Кременчук) — Зірка (Кропивницький).

Група 4

Тут карпатське дербі завершилося перемогою хлопців із ДЮФШ, при цьому вихованці Романа Деркача вже до перерви вели в рахунку 2:0. Впродовж трьох хвилин (з п`ятої по восьму) гості спочатку піймали академіків на контратаці і Кузик забивав вже практично у порожні ворота, а через кілька хвилин вже сам Любомир асистував Тарасу Штокалу.

Прагнули стартувати з домашньої перемоги й дебютанти еліти: Буковина U-14, та вже на другій хвилині підопічні Олександра Бужака та Андрія Телегея пропустили від Захара Возняка. Буковинці відігралися на початку другого тайму (гол на рахунку Івана Філіпчука). Але під завісу гри пропустили ще раз, автогол у пасиві Івана Бигара.

«Хлопці старалися. На полі були дві рівні команди. У ході матчу ми поступалися, зрівняли рахунок. А дуже прикро те, що пропустили гол на останніх секундах. Діти — у розпачі. Зрештою, це лише перший тур. Думаю, що наші футболісти зберуться та усе буде добре», — відзначив опісля Олександр Бужак.

7 вересня

СДЮСШОР (Ужгород) — Львів — 0:2

Буковина (Чернівці) — Волинь (Луцьк) — 1:2

Той самий другий гол. Фото chernivtsisport.com.

УФК-Карпати (Львів) — Карпати (Львів) — 1:2

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — ДЮСШ (Тернопіль) — 1:1

Прикарпаття (Івано-Франківськ) — МФА (Мукачево) — 1:1

14 вересня

МФА (Мукачево) — Львів, Волинь (Луцьк) — СДЮСШОР (Ужгород), Карпати (Львів) — Буковина (Чернівці), ДЮСШ (Тернопіль) — УФК-Карпати (Львів), Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський).

Як там старші? Нулі у карпатському дербі, поразка Динамо від Шахтаря, перемога Шелепницького

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков августа в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Владислав Ванат (Динамо U-19) (20%, 78 голосов)
  • Олег Очеретько (Шахтер U-21) (15%, 60 голосов)