Гол воротаря у доданий час врятував Шахтар від програшу Динамо

Чемпіонат ДЮФЛУ U-15, Миколаїв, Зірка, 1 тур, 2019

Єдиним із чотирьох чемпіонатів ДЮФЛУ, в якому динамівці не програли стартовий двобій гірникам, став турнір U-15 (футболісти 2005 року народження). Більше того, саме чемпіонам довелося двічі рятуватися, причому вже у компенсовані арбітром хвилини

Група 1

Лише одну нічию було зафіксовано у матчах стартового туру у першій групі: Атлет удома не впорався з Юністю. Ще одного разу позитивний результат у гостях взяли хлопці із ДЮСШ-15: вони на чужому полі здолали однолітків зі Щасливого.

Не пожалів дебютанта ліги Олімпійський коледж: фіналіст серпневого турніру на честь Гаваші побив захист чемпіонів.

14 вересня

ДЮСШ-26 (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця), ДЮСШ-15 (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ), Юність (Чернігів) — КОДЮСШ (Щасливе), Чемпіон (Київ) — Атлет (Київ), ВОДЮСШ (Вінниця) — ОК ім. І.Піддубного (Київ).

Група 2

1 тур

7 вересня

Після поразки у фіналі попереднього чемпіонату від Шахтаря (0:1) динамівці 2005 року народження пообіцяли помститися гірникам у наступному турнірі. І слова дотрималися: команда киян U-15 — єдина з динамівських, хто не програв Шахтарю у першому турі.

Гостям навіть вдалося відкрити рахунок в середині першого тайму: пішовши у пресинг на чужій половині поля змусили суперника помилитися, Янчишин вийшов на ударну позицію та обвідним ударом спрямував м'яча у ворота. Утім, за кілька хвилин неузгоджені дії захисника та воротаря Динамо призвели до пропущеного м'яча у відповідь.

Після перерви тиск на ворота гірників продовжився, моменти підопічні Євгена Ястребинського та Андрія Фартушняка, які грали в більшості, створювали регулярно. Вийти вперед біло-синім вдалося після того, як Зоренко замкнув простріл від лицьової лінії, повідомляє прес-служба клубу. Та на заключній компенсованій хвилині сталася подача зі штрафного, й м'яч відскочив у ворота від когось із гравців Шахтаря: у протоколі гол записали на воротаря гірників Владислава Кравця.

Владислав Кравец, Шахтер U-14 (2005 гр), лето 2019

Владислав Кравець. Фото shakhtar.com.

— Рахунок на табло, — підсумував старший тренер Динамо U-15 Євген Ястребинський. — Звичайно, хотілося виграти, і, напевно, мали вигравати. Арбітр додав п'ять хвилин: у дорослому футболі нечасто стільки додають... Так, були жовті картки, зупинки, але п'ять, як на мене, забагато... Хлопці засмутилися, що не вдалося втримати перемогу, але ми їх підтримали. Тим паче, гру вони показали непогану.

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ) — 2:2

Голи: Скляренко (29), Кравець (70+5) — Янчишин (25), Зоренко (47).

Шахтар: Кравець — Дрозд, Матвійчук, Бац, Огарков, Гетьман (Князєв, 36), Янович, Рябець (Дубровний, 47), Скляренко (Кокіль, 44), Ющенко (Лісний, 55), Деркач.

Динамо: Косач — Сизонюк, Балаба, Гусєв, Прокопенко (Білоконь, 44), Мітько, Кремчанін (Микитюк, 55; Педченко, 70+4), Янчишин, Цілик (Федоренко, 65), Могилевець (Грохольський, 22), Зоренко (Кролевець, 69).

Вилучені: Дрозд (43) — Гусєв (70+1).

Дніпро — УФК (Дніпро) — 2:0

УФК-Олімпік (Харків) — Металург (Запоріжжя) — 0:1

УФК-Олімпік: Я. Овсянніков — Донченко, Караваєв, Скоріно, Єпіфанцев, Шостацький (Чайка, 59), Паршин (Шевчук, 25), Іваненко (Шишкін, 67), Кондратенко (Мусієнко, 52), Царьков, Коденко.

Ворскла (Полтава) — Барса (Суми) — 0:1

Чемпіонат ДЮФЛУ U-15, Ворскла, Барса, 1 тур, 2019

Ворскла атакує Барсу. Фото vorskla.com.ua.

Чорноморець (Одеса) — Арсенал (Київ) — 2:1

Гол: Пасевич (26), Хромих (61) — Білецький (7).

Чорноморець: Гуцу — Додул, Марченко, К. Кирилюк, Щекотилін, Стоянов, А. Кирилюк, Пасевич, Томич, Хромих, Ставинчук. Запасні: Пирожок, Бернацький, Мурадян, Махлайчук, Корнейчук, Колчин, Плакса, Кардава, Васильцов.

14 вересня

Динамо (Київ) — Арсенал (Київ), Барса (Суми) — Чорноморець (Одеса), Металург (Запоріжжя) — Ворскла (Полтава), УФК (Дніпро) — УФК-Олімпік (Харків), Шахтар (Донецьк) — Дніпро.

Група 3

Тут у приазовському дербі перемогу святкував Маріуполь, набивши впертим сталеварам аж чотири голи.

Можна привітати із дебютними трьома очками новачка дивізіону МДЮСШ: їй вдалася звитяга у дніпровському протистоянні.

Навіть не пропускали, розбиваючи чужий захист Металіст 1925 і Миколаїв.

1 тур

7 вересня

Маріуполь — Азовсталь (Маріуполь) — 4:1

Олександрія-Аметист (Олександрія) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 0:1

Інтер (Дніпро) — МДЮСШ (Дніпро) — 1:2

Металіст 1925 (Харків) — Кремінь (Кременчук) — 3:0

Голи: Жупанов (8), Гаджиєв (38), Добровинський (65).

Металіст 1925: Осмінкін — Лісних, Емере, Істомін, Мезенцев, Осадчий, Курінний, Яцина, Щербина, Жупанов, Добровинський.

Миколаїв — Зірка (Кропивницький) — 4:0

Голи: Білий (1, 7, 65, пенальті), Герасько (39).

14 вересня

Азовсталь (Маріуполь) — Кремінь (Кременчук), Зірка (Кропивницький) — Металіст 1925 (Харків), МДЮСШ (Дніпро) — Миколаїв, ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро), Маріуполь — Олександрія-Аметист (Олександрія).

Група 4

І в цій віковій категорії перший матч нового чемпіонату більше вдався футболістам школи Карпат: конкуренти з академії програли 1:3. Вихованці Андрія Василитчука відкрили рахунок на 22-й хвилині: Магасевич пройшов лівим флангом і зробив навісну подачу, на яку відгукнувся Касарда. Згодом Касарда забивав вже після подачі з правого флангу, повідомляє сайт ДЮФШ Карпати. У другому таймі влучний удар вдався центральному півзахиснику Назару Ленишину, який потужно вистрелив під поперечку з-за меж штрафного майданчика.

Чемпонат ДЮФЛУ U-15, Карпати, УФК-Карпати, 1 тур, 2019

Фото school-karpaty.com.ua.

Гол престижу академіки забили на останній хвилині регламентованого часу. Відзначився Олександр Фетько, пробивши метрів з десяти у лівий верхній кут.

Слідом за одноклубниками із МФА U-17 три очка здобули й хлопці з команди 2005 року народження: Прикарпаття вони обіграли, навіть не пропустивши.

14 вересня

СДЮСШОР (Ужгород) — Прикарпаття (Івано-Франківськ), ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — МФА (Мукачево), УФК-Карпати (Львів) — ДЮСШ (Тернопіль), Буковина (Чернівці) — Карпати (Львів), Львів — Волинь (Луцьк).

Знай наших! Металіст 1925 виграв турнір в Угорщині, обігравши у півфіналі земляків з Арсеналу

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков августа в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Владислав Ванат (Динамо U-19) (20%, 78 голосов)
  • Олег Очеретько (Шахтер U-21) (15%, 60 голосов)