Пропустивши два тури Динамо повернулося у чемпіонат ефектною перемогою

Заря U-21, Динамо U-21, 6 тур, 2019

Відігравши три стартові тури й програвши лобову зустріч Шахтарю молодіжна команда Динамо взяла паузу: два останні матчі чемпіонату U-21 вона пропустила

Сьогодні, в рамках вже 6-го туру, з’їздила у гості до Зорі й… програла перший тайм. Сідіклей, здобуваючи ігрову практику у дублі (схоже, не бачить його в основі й Михайличенко), вперіщив ногою Даниїла Алефіренка й заробив пенальті. Давронбек Азізов не схибив, перегравши чемпіона світу U-20 Кучерука.

Окрім вищеназваних особистостей, були у старті киян й інші значні персонажі: ще один тріумфатор мундіалю Цитаїшвілі, снайпер Сухоручко, вже 22-річний захисник Микита Кравченко, якого час від часу «пхають» в основу різноманітні експерти.

Заря U-21, Динамо U-21, Владислав Кучерук, 6 тур, 2019

Владислав Кучерук два пропустив, в інших моментах рятував. Фото zarya-lugansk.com.

І вся ця рать програла перший тайм, не зумівши відповісти бодай одним влучним ударом. По перерві ситуація змінилася і кияни зуміли перестріляти суперника 3:2. А героєм став Ярослав Надольський, зробивши хет-трик.

Зоря U-21 — Динамо U-21 — 2:3

Голи: Давронбек Азізов (24, пенальті), Тимофій Сухар (66) — Ярослав Надольський (64, 88, 90+6).

Зоря (4-3-2-1): Васіль — Повалій, Васько, Вовченко, Агапов — Сухар, Шалфєєв (Демченко, 90+2), Мільченко — Алефіренко (Білоцерковець, 58), Азізов (Майборода, 70) — Борисенко (Пшеняник, 84).

Тренер: Володимир Микитин.

Динамо (4-1-4-1): Кучерук — Кравченко, Хондак, Сирота (Романчук, 71), Сідклей         — Білошевський — Цітаїшвілі, Надольський, Кулаковський (Бражко, 46), Янаков (Блізніченко, 76) — Сухоручко.

Тренер: Юрій Мороз.

Встигли пропустити Навіть забивши на 90-й дублери Дніпра-1 не зуміли здобути другу перемогу

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?