Нова збірна Петракова зіпсувала статистику Ізраїлю та вийшла до фіналу Меморіалу Баннікова

Меморіал Баннікова, Україна U-17 (2003 рн), Ізраїль, 2019

Сьогодні після одноденної паузи поновився ігровий ритм міжнародного турніру пам’яті Віктора Баннікова, де виступають вісім європейських збірних U-17 (футболісти 2003 року народження). Відбуваються матчі 3-го туру, вирішується, хто і за які місця змагатиметься у стикових поєдинках

Після двох турів Меморіалу Баннікова, що триває у Києві та області, у групі А спостерігалося двовладдя: на путівку до фіналу претендували Україна та Ізраїль. При цьому гості з Землі обітованої випереджали хлопців Олександра Петракова завдяки розкішній різниці м’ячів (11:0).

Сьогоднішнім теплим вечором наші ту статистику попсували. На 34-й хвилині після подачі зі штрафного суперник вибив м’яча прямо на ногу динамівцю Назару Волошину й той з-за меж карного майданчика влучив у кут воріт. А через п'ять хвилин ізраїльтян спіткала ще одна невдача: червону картку отримав Алтурі.

А в другому таймі після шикарної передачі від Мампассі півзахисник Дніпра-1 Кононов промчав правим флангом і поцілив у дальній кут.

Додамо, що цей та інші матчі дня починалися з хвилини мовчання, адже відтепер 29-го серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Меморіал Баннікова, збірна України, збірна Ізраїлю, 2019

Фото прес-служби УАФ

Україна U-17 — Ізраїль U-17 — 2:0

Голи: Назар Волошин (34), Микита Кононов (69).

Україна: Пузанков — Роман, Мампассі, Дячук (Танчак, 62), Яцик (Бомащук, 80+1), Урсулов, Хромей (Лебедєв, 73), Кононов (Биков, 73), Волошин (Квасниця, 73), Попов (Теслюк, 62), Микитишин (Хлань, 41).

Ізраїль: Нір — Кодман (Каничовскі, 63), Шафікі, Мадмун (Аріє, 77), Канарік (Паз, 63), Вайс (Еліяху, 41), Нухі, Яфрах, Собох, Аль Санах (Бадер, 54), Алтурі (Леві, 54).

Вилучений: Алтурі (39).

Попередження Перемогти Ізраїль і вразити Петракова: у кандидатів до збірної України один із останніх шансів