За Шахтар забивали Мудрик і Сікан — Маріуполь не встояв

Шахтер U-21, Мариуполь U-21, 5 тур, 2019

Сьогодні, матчем між молодіжними командами Шахтаря й Маріуполя стартував 5-й тур чемпіонату U-21. Приазовці навіть не забили

Так званим дербі Донецької області відкривався сьогодні черговий, вже п’ятий тур першості дублерів. У Щасливому Шахтар приймав Маріуполь і команди видали видовищне дійство.

Одним із головних персонажів став захисник Кирило Романюк — один із двох 18-річних братів-близнюків, що виступають за Маріуполь. У матчі першого туру поточного чемпіонату з Колосом він вилучився вже на 12-й хвилині, азовці були биті тоді з рахунком 1:4. Відбув дискваліфікацію, зіграв навіть повний матч із Карпатами, і сьогодні в третій своїй зустрічі знов отримав червону картку. Пряму, на 30-й!

До того часу гірники вже вели, гол на рахунку одного із зіркових футболістів молодіжки — Мудрика. А ось снайпер Бондаренко не відзначився навіть з пенальті — завадив Поспєлов.

Ще до перерви Семеніхін, що так рвався у бій, вирівняв склади своїм вилученням. А після відпочинку Сікан, що постійно тренувався останнім часом з основою, зняв питання. Остаточно не добивав земляків Судаков, розігравши пеналь з Бондаренком, котрий і додав м’яча у ворота.

Шахтар U-21 — Маріуполь U-21 — 3:0

Голи: Михайло Мудрик (20), Данило Сікан (74), Артем Бондаренко (77).

Не реалізований пенальті: Артем Бондаренко (32).

Не реалізований пенальті: Георгій Судаков (77).

Шахтар (4-2-3-1): Трубін — Меліченко, Муравський, Семеніхін, Павліш (Драмбаєв, 83) —  Криськів, Приходько —  Очеретько (Судаков, 62), Сікан (Кобак, 78), Мудрик (Холод, 72) —  Бондаренко.

Тренер: Фернандо Валенте.

Маріуполь (4-2-3-1): Поспєлов — Б. Романюк, Співак, Саєнко, К. Романюк — Булгаков, Петерман (Маймула, 78) — Доброхотов, Вакуленко (Бондар, 55), Байдал (Кожевніков, 79) — Вискребенцев (Літюк, 86).

Тренер: Олексій Гетьман.

Вилучення: Кирило Романюк (31).

Вилучення: Іван Семеніхін (41).

Подужали На турнірі Вацлава Єжека збірна України розібралася з Північною Македонією

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?