Молодь на заміну не допомогла Карпатам подужати першолігову Волинь

Карпати, Волинь

Зелено-білі провели свій п’ятий товариський матч напередодні нового сезону 2019/20. Цього разу їхнім суперником стала луцька Волинь

Гру у Карпат розпочали 21-річний захисник Владислав Дубінчак та 21-річний півзахисник Мохамед. Впродовж другого тайму на поле виходили: півзахисники — 19-річний Володимир Рудюк та 20-річний Андрій Ременюк, а ще 18-річний форвард Ростислав  Лях.

Матч розпочався на зустрічних курсах, повідомляє прес-служба Карпат. При цьому обидві команди створювали достатньо гольових моментів. Все ж Зелено-білі були ближчими до того аби відкрити рахунок. Шанс вивести свою команду вперед був у Дмитра Кльоца. Карпатівець взявся виконувати штрафний, однак на заваді стала стінка лучан. Карпати трохи більше контролювали м’яча, проводячи позиційні атаки. Натомість, волиняни намагалися надійно оборонятися й швидко переходити в контратаки. Проте жодна із стратегій опонентів не виявилася виграшною. Тож, на перерву команди пішли із рахунком 0:0.

По перерві хід гри не змінився — обидві команди намагалися створити небезпечні моменти поблизу воріт опонента. Карпатівці впевнено почали нав’язувати свою гру. Одна зі швидких комбінацій на лівому фланзі завершилася ударом Вербного у дальній кут, але цього разу добре зіграв голкіпер лучан, парирувавши удар. Впродовж наступних 10-ти хвилин поєдинку волиняни постійно створювали напругу біля володінь Кудрика, що замінив Підківку, але до небезпечних моментів справа не доходила. Тож, у практично рівному поєдинку фінальний свисток арбітра зафіксував цілком закономірний результат — 0:0.