Колос із екс-динамівцем у складі виграв товариський матч

Під час літнього міжсезоння у Києві підопічні Руслана Костишина в спарингу мінімально переграли першолігову Оболонь — 1:0

Новачок Прем’єр-ліги Колос із Ковалівки продовжує активно готуватися до виступів в елітному дивізіоні. У черговому контрольному матчі підопічні Руслана Костишина зустрічалися із недавнім колегою по чемпіонату Першої ліги — столичною Оболонню-Бровар.

Гра відбулась на Оболонь Арені, стадіоні, який обидві команди будуть ділити у сезоні 2019/20. У першій лізі футбольні уболівальники зможуть підтримувати тут Оболонь Бровар, а у чемпіонаті УПЛ ласкаво просимо усіх підтримати Колос у дебютному сезоні, повідомляє прес-служба столичного клубу.

Перша проба нового домашнього газону вийшла вдалою, оскільки ковалівці перемогли свого суперника. У Колоса гру розпочав 20-річний півзахисник Євген Смирний.

Рахунок у грі було відкрито на 58 хвилині. Демченко віддав зрячу передачу на Нехтія до центру штрафного майданчика, де Владислав холоднокровно розібрався з двома захисниками та покотив м’яча у протихід голкіперу.

Цей гол, у підсумку, став єдиним у матчі, хоча моментів для взяття воріт у обох команд було достатньо.

Контрольний матч

Оболонь Колос 0:1

Гол: Нехтій (58).

Колос: 1-й тайм: Волинець, Сахневич, Гавриш, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Кизилатеш, Смирний, ГНП, Задоя, Бондаренко.

2-й тайм: Яшков, Зозуля, Гавриш, Охрончук, Мігунов, Поздеєв, Рябов, Демченко, Антюх, ГНП, Нехтій.

Наступний свій товариський матч ковалівці проведуть 13 липня проти Миколаєва.

Як забив? Шапаренко: «Хотів віддати пас Русину, та вийшло, що сам проскочив між захисниками»

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо, национальная сборная Украины) (21%, 263 голосов)
  • Денис Попов (Динамо, сборная Украины U-20) (21%, 260 голосов)