Гол 18-річного нападника приніс Колосу перемогу у спарингу

Новачок Прем'єр-ліги ковалівський Колос продовжує підготовку до дебютного сезону в еліті українського футболу. Окрім кадрових ротацій, команда Руслана Костишина проводить контрольні матчі, в яких тренер залюбки дає шанси молодим футболістам

У суботу відразу два контрольні поєдинки провів дебютант УПЛ — Колос. Спочатку команда поступилась друголіговому Поліссю із рахунком 2:3, а потім переграла першоліговий Кремінь — 2:1.

У матчі з житомирським Поліссям у складі Колоса з перших хвилин вийшов 18-річний захисник Владислав Чушенко. На заміну з'являлися 17-річний воротар Андрій Кувшинкін, захисники — 18-річний Сергій Кошляк, 19-річний Ілля Коваленко, 19-річний Дмитро Рожко, два півзахисники — 18-річний Євген Радченко та 19-річний Станіслав Сорокін, а також 20-річний форвард Максим Гида.

До перерви старші за рангом були сильніші — 2:1, але коли Руслан Костишин випустив на поле молодих виконавців усе змінилось. Житомиряни спочатку встановили рівновагу, а за дві хвилини до закінчення основного часу вирвали перемогу — 3:2.

Контрольні матчі

Колос Полісся (Житомир) 2:3

Голи Колоса: Поздеєв (41, пенальті), Морозко (45).

Колос: Сітало, ГНП, ГНП, Парамонов, Чушенко, Поздеєв, Рябов, Нехтій, Морозко, ГНП, Бондаренко.

На заміну виходили: Кувшинкін, Охрончук, Коваленко, Кошляк, Рожко, Радченко, Сорокін, Гида.

Гру з першоліговим Кременем Колос проводив на НТБ Динамо. У стартовому складі молодих не було, а от на заміну виходили захисники: 18-річний Рустам Ахмедзаде, 19-річний Микита Альянов, 20-річний Євген Смирний та 18-річний форвард Олексій Федоров.

У першому таймі Колос вийшов вперед, коли забив Ільїн, а в дебюті другої половини зустрічі номінальні господарі пробили зі штрафного й потрапили у поперечину, після чого 18-річний форвард Олексій Федоров вдало зіграв на добиванні — 2:0. За кілька хвилин кременчуцьким футболістам вдалося відіграти один м’яч — відзначився Сидоренко.

Колос Кремінь (Кременчук) 2:1

Голи: Ільїн (39), Федоров (49) Сидоренко.

Колос: Яшков, Сахневич, Гавриш, Максименко, Мігунов, Мілько, Задоя, Кизилатеш, Ільїн, Антюх, ГНП.

На заміну виходили: Волинець, Охрончук, Чорноморець, Федоров, Альянов, Демченко, Смирний, Ахмедзаде, ГНП, ГНП.

На замке Динамо с молодыми вратарями всухую обыграло клуб второй австрийской Бундеслиги

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо, национальная сборная Украины) (21%, 263 голосов)
  • Денис Попов (Динамо, сборная Украины U-20) (21%, 260 голосов)