Карпати із шістьма молодими футболістами розібрались з першоліговим Агробізнесом

Львівські Карпати провели вже четвертий контрольний матч на передсезонному зборі. Поки що леви не програють: три перемоги й нічия

У своєму четвертому спарингу із першоліговим Агробізнесом з Волочиська Карпати виглядали впевнено, таким був і рахунок на їхню користь — 2:0.

З перших хвилин у складі Карпат вийшли два гравці, що насамперед цікавлять проект Золотий Талант — 21-річний захисник Владислав Дубінчак та 20-річний форвард Андрій Ременюк. Впродовж другого тайму на заміни виходили 20-річний захисник Олег Веремієнко, 19-річні півзахисники Володимир Рудюк та Остап Притула і 18-річний форвард Ростислав Лях.

У першому таймі Карпати виглядали краще за суперника, повідомила прес-служба клубу. Найліпша нагода відзначитись була у Франціско Ді Франко. Аргентинець пробивав з лінії штрафного майданчика, проте влучив точнісінько у поперечку. Загалом гольові моменти команди створювали зрідка, як наслідок, на перерву пішли без забитих м’ячів.

На старті другого тайму Карпати відкрили рахунок. Ігор Карпенко опинився на ударній позиції і не залишив шансів голкіперу суперника. Леви продовжували домінувати на футбольному полі та забили вдруге — Назар Вербний віддав передачу на Марвіна Мартінса, і той одним дотиком переправив м’яча у сітку воріт гостей.

Контрольний поєдинок

Карпати (Львів) Агробізнес (Волочиськ) 2:0

Голи: Карпенко, Мартінс.

Карпати (1-й тайм): Кудрик, Дубінчак, Вакуленко, Ковтун, Мартінс, Вербний, Кльоц, Ді Франко, Карпенко, Ременюк та гравець на перегляді.

2-й тайм: Кудрик, Дубінчак, Вакуленко, Ковтун, Мартінс, Вербний, Кльоц, Карпенко, Ременюк та два гравці на перегляді.

Протягом другого тайму на поле виходили: Задерейко, Веремієнко, Сандохадзе, Лях, Рудюк, Понде, Притула, Мендес.

Екзамен провалили Студентська збірна України розпочала Універсіаду з оцінки незадовільно

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо, национальная сборная Украины) (21%, 263 голосов)
  • Денис Попов (Динамо, сборная Украины U-20) (21%, 260 голосов)