Ворскла у компенсований час дотисла гранда азербайджанського футболу

Полтавці виграли перший контрольний матч на зборі в турецьких горах. У планах — ще чотири спаринги

У своєму першому товариському поєдинку підопічні Віталія Косовского, показавши в цілому змістовну гру, зуміли перемогти одну з найкращих команд Азербайджану — Нефтчі — 3:2.

У стартовому складі Ворскли із молодих вийшов лише 19-річний Артем Білий, а на 30-й хвилині Тараса Саківа змінив 19-річний малійський захисник Ібрахім Кане.

Початок зустрічі був за ворсклянами. Вони змогли забити: Шехіч прострелив, м’яч оминув цілу групу гравців і Ребенок на дальній штанзі замкнув передачу, повідомляє прес-служба клубу. Щоправда другу половину тайму ініціативою володіли суперники. І скористалися цим, двічі вразивши ворота полтавців.

По перерві у ворота Ворскли став 20-річний Дмитро Різник, у захисті зіграв 19-річний ганець Наджиб Якубу, якого на 73-й хвилині замінив 18-річний півзахисник Іван Биков. У півзахисті вийшли 19-річні Артем Челядін та Юрій Козиренко. На 60-й хвилині Кане замінив 19-річний захисник Максим Мельничук.

У другому таймі спочатку Мартиненко вдало підключився в атаку під час стандарту. Потім був момент у Артура — м’яч просто якимось дивом не опинився у воротах. Мав шанс і Коломоєць, але не поталанило. А вже у додатковий час Артур заробив пенальті, яке реалізував капітан команди у другому таймі — Дмитро Кравченко. 3:2 –- яскрава перемога при хорошій грі.

Контрольний матч

Ворскла (Полтава) — Нефтчі (Баку, Азербайджан) — 3:2

Голи: Ребенок (8), Мартиненко (71), Кравченко (90+2, пенальті) — Пателлас (28), Федеріко (33).

Ворскла (1-й тайм): Ткаченко — Саків (Кане, 30), Чеснаков, Тарадуда, Пердута, Скляр, Габелок, Білий, Ребенок. Шехіч, Васін. 2 тайм: Різник — Якубу (Биков, 73), гравець на перегляді, Мартиненко, Кане (Мельничук, 60), Челядін, Петровіч, Кравченко, Артур, Козиренко, Коломоєць.

На берег турецький Ворскла вирушила на збір до Туреччини без чотирьох ветеранів, зате з молодими

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо, национальная сборная Украины) (21%, 263 голосов)
  • Денис Попов (Динамо, сборная Украины U-20) (21%, 260 голосов)