Фінал чемпіонату фаворити розпочали з перемог: Динамо з вольової, Шахтар з розгромної

Сьогодні на Закарпатті стартувала фінальна частина юнацького чемпіонату України серед команд вищої ліги у віковій категорії U-17. Вісімка найкращих з’ясувала стосунки у матчах 1-го туру. Обійшлося без нічиїх

У двох населених пунктах Закарпатської області — у містечку Свалява та селі Поляна — розпочався фінальний раунд чемпіонату ДЮФЛУ. Змагаються команди найстаршої вікової групи U-17 (футболісти 2002 року народження). Шахтар і Динамо, нагадаємо, при жеребкуванні потрапили до різних груп.

Гірники змагалися на стадіоні у Поляні, й розпочали виступ феєрично: воротар УФК-Карпати вісім разів витягував м’яча із сітки.

У другому поєдинку столична Зміна-Оболонь переграла Маріуполь — 2:0.

Тернистий шлях ДЮСШ-15 не пройшла до фіналу через Металіст, Дніпро — через технічну поразку

Перемогою одного із суперників завершилися й матчі у групі Б. Київський Арсенал мінімально здолав Металіст 1925, а його земляки-динамівці обіграли Карпати — 2:1.

Поки Київ знемагає від спеки, на Закарпатті сьогодні пройшов рясний дощ, і перший тайм команди відіграли під його акомпанемент, повідомляє прес-служба клубу. Львів’янам вдалося забити на 23-й хвилині: м’яч влетів у дев’ятку воріт Слуцького після прекрасного удару здалеку. Та арбітр взяття воріт не зарахував, бо ще раніше зафіксував порушення правил проти Козленка на лінії штрафного майданчика.

Утім, за десять хвилин Карпати все ж відкрили рахунок. Після подачі з кутового захисники вибили м’яча, але першим на підбиранні опинився Тлумак та пробив точно в кут воріт із лінії штрафного майданчика. Відповідь Динамо була миттєвою. Арбітр призначив штрафний метрах у 30-ти від воріт, Скорко пробив і м’яч, зачепивши на своєму шляху ногу когось із гравців суперника, пірнув точно в кут — 1:1. Згодом забив Велетень, але і його гол відмінили через порушення правил з боку динамівця. І все ж киянам вдалося піти на перерву переможцями: після розіграшу кутового пішла подача Бражка з правого флангу, Козленко прийняв та другим дотиком із незручної позиції поцілив точно в кут — 2:1.

По перерві припинилися і дощ, і голи. Найреальнішу нагоду зрівняти рахунок втратив Тарас Демчук: він не зміг поцілити у ворота, пробиваючи із району 11-метрової позначки. Тож підопічні Сергія Беженара та Артема Яшкіна здобули перемогу й разом із Арсеналом очолили групу Б.

Група А

23 червня

Зміна-Оболонь — Маріуполь — 2:0

Голи: Алекс Чідомере (14, 53).

Зміна-Оболонь: Жмайло — Грабовський, Павленко, Літвінов (Байрамов, 89), Мащенко, Марчук, Майданович (Івасенко, 62), Галоян (Ковтун, 59), Трубніков (Рибак, 59), Назарук (Столяров, 76), Чідомере (Бєгунов, 81).

Маріуполь: Килинич — А. Соловйов (Костенко, 87), Фурсенко, Левянков (Коваленко, 30), Шутов (К. Головін, 46), Поталов (Стебловський, 62), О. Головін, Маслов (Щербак, 73), М. Соловйов (Дмитрієв, 50), Танаджи (Подушко, 81), Смоляк.

Вилучення: Нікіта Рибак (80).

УФК-Карпати — Шахтар — 0:8

Голи: Георгій Судаков (9), Абдулла Абдуллаєв (18, 26, 29), Денис Світюха (45), Дмитро Авдєєв (65), Данило Савченко (89), Олександр Сименко (90+1).

УФК-Карпати: Борисенко — Фокащук, Бойчук, Дуб (Дяк, 46), Стень (Мартинюк, 49), Раделицький (Ходукін, 80), Сущак (Боднар, 87), Дідик (Буртник, 82), Мокрик, Слюсар (Гулевський, 74), Івашків (Кривенко, 71).

Шахтар: Турбаєвський — Кулалаєв, Шиш (Козик), Авдєєв, Алізаде (Емере), Кулієв (Савченко), Гулько (Хромей), Кобилянський (Уманець), Судаков (Сіменко), Абдуллаєв, Світюха (Капінус).