У двох турах фінальної частини Динамо не набрало жодного очка і не забивало

Незвичний, якщо не сказати сенсаційний, перебіг подій видається у фінальній пульці чемпіонату ДЮФЛУ серед команд U-16, що триває цими днями у Щасливому. Після двох турів абсолютним аутсайдером є київське Динамо

Програвши у першому турі Шахтарю (0:3), у другому на підопічних Юрія Дмитруліна чекало столичне дербі зі Зміною-Оболонь. Й воно було програне: на 56-й хвилині Назара Волошина за фол останньої надії було вилучено з поля а у ворота Динамо призначено штрафний. Артур Сахно поцілив у ворота, перегравши Дениса Ігнатенка.

А через 20 хвилин динамівці залишилися удев’ятьох, червону отримав ще й Олександр Міщенко.

А тим часом Шахтар виграв і другий матч, знову не пропустив і відкрив собі шлях до півфіналу.

У групі Б владу команди Карпат, що набрали по 4 очка.

Група А

15 червня

Зміна-Оболонь (Київ) — Динамо (Київ) — 1:0

Гол: Артур Сахно (56).

Динамо: Ігнатенко — Опанасенко (Король, 50; Малиш, 60), Боль, Єгоров (Пусь, 41), Базілєєв, Хацкевич (Баранюк, 41), Урсолов, Скрипник, Міщенко, Волошин, Попов.

УФК-Карпати (Львів) — Шахтар (Донецьк) — 0:4

Турнірне становище: 1. Шахтар — 6 очок, 2. УФК-Карпати — 3, 3. Зміна-Оболонь — 3, 4. Динамо — 0.

Група Б

15 червня

УФК (Дніпро) — Карпати (Львів) — 0:0

УФК: Жилкін, Каландадзе, Бучін, Кисіль, Олійник, Хімічев, Железняк (Жозе, 66), Трикоз (Трохімчук, 41), Фархадов (Богомол, 24), Тузенко (Хоменко, 80), Вересюк (Груша, 50).

Карпати: Ледвій, Марич, Роман, Сидоров, Давидов, Підгурський, Якуда (Панчишин, 73), Чабан (Бахмат, 52), Луців (Гренда, 80), Шостак (Рогачов, 40+2), Биков (Федурко, 56).

Дніпро — Скала (Моршин) — 1:1

Турнірне становище: 1. Карпати — 4 очка, 2. УФК — 4, 3. Скала — 1, 4. Дніпро — 1.

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

  • Виталий Миколенко (Динамо, национальная сборная Украины) (21%, 263 голосов)
  • Денис Попов (Динамо, сборная Украины U-20) (21%, 260 голосов)
  • Андрей Лунин (Леганес Испания, сборная Украины U-20) (21%, 253 голосов)
  • Сергей Булеца (Динамо, сборная Украины U-20) (19%, 229 голосов)
  • Ефим Конопля (Шахтер, сборная Украины U-20) (10%, 117 голосов)
  • Валерий Бондарь (Шахтер, сборная Украины U-20) (4%, 49 голосов)
  • Назарий Русин (Динамо) (2%, 27 голосов)
  • Владислав Вакула (Мариуполь, сборная Украины U-21) (1%, 17 голосов)
  • Даниил Бескоровайный (Земплин Словакия, сборная Украины U-20) (1%, 14 голосов)
  • Роман Вантух (Олимпик) (0%, 2 голосов)

Всего проголосовало: 555

Загрузка ... Загрузка ...



Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

32 тур
28 травня
Чорноморець 3:2 Десна
29 травня
Ворскла 2:3 Зоря
Арсенал 1:9 Шахтар
Маріуполь 2:1 Карпати
Олександрія 0:1 Динамо
Детальніше

U-19

26 тур
31 травня
Шахтар 2:0 Чорноморець
Металург 2:2 Ворскла
Маріуполь 2:1 Зоря
Волинь 2:0 Олександрія
Карпати 3:1 Арсенал
Львів 0:4 Динамо
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014