Шахтар не вибив Динамо з першого місця, виграючи 2:0

Центральний матч 25-го туру чемпіонату U-19 став водночас і головним у всьому другому колі: сьогодні у Віті-Литовській (колишній Чапаєвці) могла вирішитися доля золотих медалей

Перемога господарів, динамівців, робила їх достроковими переможцями. Та вже наприкінці першого тайму вони горіли 0:2! То Георгій Судаков спочатку прицілився з-поза штрафного, а через п’ять хвилин, штовхаючись із захисником, зблизька переправив м’яча в сітку після флангової подачі зліва.

На останніх хвилинах доля й Турбаєвський подарували киянам надію: Ісаєнко перехопив м’яча в кількох метрах від порожніх воріт — 1:2. Чергове випробування сталося на 66-й: Білошевський, який вже й так сидів на жовтій, схопив суперника руками, й отримав червону картку.

Та динамівці у меншості заграли веселіше, і Скорко у боротьбі із захисниками виграв спочатку верхову боротьбу, і відразу ж додав ногою — 2:2.