Збірна України виграла перший матч у Словаччині

Збірна України U-18 (футболісти 2001 року народження) провела свій перший поєдинок на Кубку Словаччини. Команда Олега Кузнєцова справилася з однолітками із Чехії — 2:0

Сьогодні трьома матчами у різних містах відкрився традиційний юнацький турнір Кубок Словаччини. Українці грали з чехами, у Зволені. Матч складався із двох таймів по 40 хвилин.

У першому таймі нападник Карпат Гірний відкрив рахунок, по перерві його одноклубник Артем Данилюк подвоїв з пенальті.

"Ми не дуже добре увійшли у турнір, відзначив після матчу тренер чехів Любош Козел. У першому таймі грали повільно і неточно. Крім того ми дозволили суперникам вдало зіграти при стандартах. Після другого голу ми грали краще, за останні 25 хвилин створили п'ять гольових моментів, але вони нічого не змінили".

Україна U-18 — Чехія U-18 — 2:0

Голи: Максим Гірний (19), Артем Данилюк (48, з пенальті).

Україна (U-18): Горох, Махонін, Данилюк, В. Мудрик, Калинчук, Гудзінський, Литвиненко (Посєвкін, 51), Буханевич, Сичєвський (Хижняк, 51), Лісовик (Мельнійчук, 51), Гірний (Сорока, 73).

В іншому матчі нашої групи В збірна Іспанії переграла Хорватію із рахунком 2:0.

Обидва поєдинки було зіграно у групі А. В одному Англія подолала Росію 1:0, в іншому Словаччина справилася із Мексикою 2:1.

Господарі впоралися із заокеанськими гостями

Наступний свій матч на цих замаганнях синьо-жовті зіграють завтра, 21 травня проти іспанців (початок — о 13.00 за київським часом).

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков апреля в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (36%, 117 голосов)
  • Николай Шапаренко (Динамо) (12%, 40 голосов)