Наймолодша зібрна України переможно стартувала на Турнірі розвитку

Збірна України U-15 (футболісти не старші 2004 року народження) зіграла свій перший матч на Турнірі розвитку УЄФА. У Вірменії підопічні Сергія Нагорняка зустрілися з ровесниками кіпріотами і переграли їх з рахунком 3:1

Перші два голи з інтервалом у дві хвилини провели захисники Чуйко з Шахтаря і Слюбик з Карпат, хоча останній буцім-то не мав їхати до Вірменії. По перерві хавбек Шахтаря Лосенко швиденько забив з пенальті, наприкінці зустрічі наші дозволили забити й настирливим кіпріотам.

Україна U-15 — Кіпр U-15 — 3:1

Голи: Олег Чуйко (20), Богдан Слюбик (22), Іван Лосенко (42, пенальті) — Ніколас Кіріакідіс (77).

Україна: Барченко, Слесар (Борисенко, 55), Русяк (Ярмолюк, 55), Єременко (Христенко, 55), Ганджола (Царенко, 55), Чуйко, Важинський, Слюбик, Лосенко (Мельніченко, 55), Ківінда (Пушкарьов, 55), Горбач (Почапський, 55).

У другому поєдинку першого ігрового дня збірна Білорусі переграла господарів, команду Вірменії із рахунком 2:1.

Таким чином збірна України від самого початку захопила лідерство у групі завдяки різниці м'ячів, ділячи перше місце з білорусами.

Свій наступний поєдинок на турнірі синьо-жовті зіграють 10 травня проти збірної Білорусі (початок — об 11.00 за київським часом).

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков апреля в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Даниил Сикан (Мариуполь) (26%, 121 голосов)
  • Георгий Цитаишвили (Динамо) (23%, 105 голосов)