Молодий українець повернувся до гри, його клуб програв чемпіонство

Артем Довбык в Мидтьюлланде

Що й казати, не найкращим вийшло повернення у великий футбол українця Артема Довбика. У першому ж матчі після тривалої перерви нападник разом зі своїм данським Мідтьюлландом програв Оденсе, і того ж дня втратив чемпіонський титул

Нагадаємо, що попередній чемпіонат виграв саме Мідтьюлланд, із Довбиком у складі. Та влітку минулого року Артему було прооперовано коліно, і з того часу він залишався поза грою (востаннє виходив на поле 20 липня 2018 року у матчі з Ольборгом).

Лікування й відновлення затягнулися, тож до бою 21-річний українець став тільки зараз. На 74-й хвилині поєдинку з Оденсе він вийшов на заміну, та допомогти відігратися не зумів, Мідтьюлланд поступився 1:3.

Довбик проти Оденсе

Команда Довбика на той момент йшла у поточному чемпіонаті другою, і після цієї поразки зберігала теоретичні шанси відстояти титул. Та того ж дня лідер — Копенгаген — обіграв Брондбю із рахунком 3:2 й достроково виграв першість. У нього виявилося 82 очка, у Мідтьюлланда — 68.

Це 13-й титул для столичного клуба, який було засновано не так і давно, у 1992 році.

Нагадаємо, що Довбик перейшов до Мідтьюлланда із Дніпра у січні 2018 року. З того часу провів за команду 13 матчів, забив одного разу.

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков апреля в категории U-21 (1998-1999 г.р.)

• Виталий Миколенко (Динамо) (36%, 117 голосов)
  • Николай Шапаренко (Динамо) (12%, 40 голосов)