Збірна України провела підготовку до турніру у Вірменії

Збірна України U-15 (футболісти 2004 року народження). Фото ffu.ua

Юнацька збірна України U-15 (футболісти 2004 року народження) сьогодні вилетіла до Єревана, де 8 травня розпочне виступи на Турнірі розвитку УЄФА, де суперниками підопічних Сергія Нагорняка стануть команди Кіпру, Білорусі та Вірменії

Для юнацької збірної України U-15, складеної з футболістів 2004 року народження, Турнір розвитку УЄФА у Вірменії — лише другий міжнародний досвід в історії. Першого підопічні Сергія Нагорняка набули у Румунії на початку квітня, де двічі перемогли господарів — 1:0 та 2:0.

Як це було Украина и во втором спарринге переиграла Румынию

У порівнянні з тими матчами, у складі збірної України відбулися зміни — тепер тренери можуть розраховувати на футболістів Динамо. Всі семеро — потенційні дебютанти. Не грав, незважаючи на виклик на квітневі матчі, і Єгор Ярмолюк (Дніпро-1). Наразі в нього друга спроба дебютувати.

Натомість відсутні сім гравців з Шахтаря (захисники Андрій Булеза і Данило Удод, півзахисник Антон Глущенко та форвард Владислав Яременко), Чорноморця (півзахисник Ігор Василенко та форвард Владислав Колодежний) і Карпат (захисник Богдан Слюбик).

Збірна України U-15 (футболісти 2004 року народження). Фото ffu.ua

Збірна України U-15 (футболісти 2004 року народження). Фото ffu.ua

Розклад матчів збірної України U-15 у Вірменії: 8 травня — Кіпр (13:00 за київським часом), 10 — Білорусь (11:00), 12 — Вірменія (13:00).

Збірна України U-15. Склад команди

Воротарі Д.н. Клуб І Г
Денис БАРЧЕНКО 02.03.2004 Шахтар 2 0п
Юрій-Володимир ГЕРЕТА 30.01.2004 Карпати 2 0п
Захисники Д.н. Клуб І Г
Юрій ВАЖИНСЬКИЙ 05.06.2004 Карпати 2 0
Назар РУСЯК 10.04.2004 Скала 2 0
Олександр ХРИСТЕНКО 08.03.2004 Шахтар 2 0
Олег ЧУЙКО 26.05.2004 Шахтар 2 1
Артем БЕНЕДЮК 27.02.2004 Динамо 0 0
Владислав ГАНЖОЛА 24.02.2004 Динамо 0 0
Владислав ЄРЕМЕНКО 05.07.2004 Динамо 0 0
Артем СЛЕСАР 12.12.2004 Динамо 0 0
Півзахисники Д.н. Клуб І Г
Іван БОРИСЕНКО 20.01.2004 Шахтар 2 0
Даніель КІВІНДА 31.08.2004 Дніпро 2 1
Іван ЛОСЕНКО 24.07.2004 Шахтар 2 0
Олег ПУШКАРЬОВ 11.06.2004 Шахтар 2 0
Олег ФЕДОР 23.07.2004 Карпати 2 0
Дмитро МЕЛЬНІЧЕНКО 12.08.2004 Динамо 0 0
Антон ЦАРЕНКО 17.06.2004 Динамо 0 0
Єгор ЯРМОЛЮК 01.03.2004 Дніпро-1 0 0
Нападники Д.н. Клуб І Г
Денис ПОЧАПСЬКИЙ 11.03.2004 Скала 2 0
Ігор ГОРБАЧ 27.05.2004 Динамо 0 0
Тренер Д.н.      
Сергій НАГОРНЯК 05.09.1971 2  

Андрій КУДИРКО

Перший збір Самая младшая сборная улетает в Румынию без динамовцев

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков апреля в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

  • Даниил Сикан (Мариуполь) (26%, 121 голосов)
  • Георгий Цитаишвили (Динамо) (23%, 105 голосов)
  • Евгений Исаенко (Динамо) (12%, 56 голосов)
  • Михаил Мудрык (Арсенал) (11%, 50 голосов)
  • Арсений Батагов (Днепр-1) (8%, 36 голосов)
  • Александр Назаренко (Днепр-1) (6%, 29 голосов)
  • Артем Феррари (Меццолара, Италия) (4%, 19 голосов)
  • Александр Климец (Волынь) (4%, 17 голосов)
  • Игорь Снурницын (Олимпик) (3%, 16 голосов)
  • Эрик Кушнир (Дебрецен, Венгрия) (2%, 9 голосов)

Всего проголосовало: 297

Загрузка ... Загрузка ...


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

5 тур
22 серпня
Шахтар 3:0 Маріуполь
23 серпня
Олександрія 5:0 Десна
Колос 1:2 Ворскла
24 серпня
Карпати 3:2 Зоря
25 серпня
Дніпро-1 15:00 Львів
Детальніше

U-19

3 тур
23 серпня
Металург 0:4 Олександрія
Зоря 0:1 Ворскла
Десна 3:4 Волинь
Маріуполь 2:8 Динамо
Колос 0:1 Львів
Дніпро-1 0:2 Шахтар
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014