«Вже у перерві Карпати розуміли, що гру з Шахтарем не врятувати»

Зовсім кепсько в плані набраних очок проходить старт нового футбольного року для молодіжної команди Карпат. Лише два пункти у трьох матчах, в останньому, що прийшовся на 21-тур чемпіонату U-21 — розгром від Шахтаря 0:4

— Вважаю, що це один з найгірших наших поєдинків, — зізнався Інформаційному центру Карпат старший тренер зелено-білого дубля Роман Толочко. — Коментувати такі матчі важко, але потрібно. Команда провалила стартові хвилини, недисципліновано зігравши в захисті. Після першого тайму, ми поступались 0:3 і в роздягальні я сказав хлопцям, що зараз найголовніше — зберегти честь клубу. Ми розуміли, що гру вже не врятувати, хоча й намагалися.

Кривенцов переграв Толочка (на задньому плані)

Також я наголосив гравцям, що вони повинні бути сильнішими і не давати себе так легко побити. В першу чергу, нам потрібно було проявити характер і наполегливість, але на жаль, не все вийшло.

У Шахтаря гравці сильніші — тут нема чого приховувати. У них хороша швидкість як індивідуальна, так і командна. Вони вдало обігрують опонентів та загострюють моменти. Ми це розуміли і максимально готували гравців до цього. Однак, на превеликий жаль, не всі справились із завданням. Ми намагалися тиснути на суперника, щоб він помилявся — не вийшло. Не всі допрацювали на належному рівні.

Серед причин поразки можу назвати те, що ми вже третю гру підряд міняємо лінію захисту. Також ми повинні бути більш агресивними та зіграними, Ну і, звичайно, хочеться стабільності складу, та зараз у нас відбувається період зміни поколінь. Прийшли молоді хлопці 2000-2001 року народження і їм, і команді потрібен певний період, щоб зігратись. У минулих роках, коли в нас був стабільний склад та зіграна команда, то нас не могли обіграти ні Шахтар, ні Динамо.

Не допоміг галичанам навіть досвід Федецького (зліва)

Зараз нам багато не вдається, але я не хочу впадати у відчай. Можливо потрібно ступити крок назад, щоб потім зробити п’ять вперед. У нас залишилась ще одна гра в попередньому етапі проти Маріуполя. Ми розуміємо, чого хочемо досягти і будемо битися за перемогу.

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2018/2019?

Посмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

31 тур
25 травня
Зоря 1:1 Олександрія
Десна 1:2 Маріуполь
Карпати 3:2 Львів
Шахтар 2:0 Ворскла
Динамо 7:1 Арсенал
Детальніше

U-19

25 тур
24 травня
Динамо 2:2 Шахтар
Арсенал 7:1 Десна
Зоря 0:3 Волинь
Ворскла 2:0 Маріуполь
Чорноморец 1:4 Металург
27 травня
Олександрія 12:00 Карпати
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014