«У Польщі Карпати грали на дуже хорошому рівні, задоволений усіма поєдинками»

Про плідну працю карпатівських юніорів на учбово-тренувальному зборі у Польщі наш проект вже розповідав. Після повернення додому Інформаційний центр клубу поспілкувався зі старшим тренером команди Романом Гнатівим, який підсумував підготовку в Польщі

— Чи задоволені ви тим, як команда провела збори?

— Повністю. Задоволений, в першу чергу, відношенням хлопців до процесу підготовки. Нам вдалося виконати все заплановане. Ми по-максимуму використовували наш час і працювали без вихідних, маючи в розпорядженні повно розмірне поле та тренажерний зал.

Знай наших! На польських зборах юніори Карпат виграли три і програли один матч з п’яти

Вважаю, що гравці повинні виїжджати на збори, грати проти різних суперників та пізнавати інший футбол, адже ми готуємо їх для першої команди. Тож хочу подякувати клубу та керівництву за те, що знайшли кошти на цю поїздку та надали можливість провести повноцінні закордонні збори.

— Як оціните готовність команди до другої частини чемпіонату?

— Ще не готові на всі сто відсотків. Хоча, ми й не планували, що на даному етапі команда буде повністю готова. Ще потрібно попрацювати над швидкістю, закріпити тактичні напрацювання та стандартні положення, які ми награвали на зборах.

— У вашому розпорядженні було декілька гравців, які провели перший збір з основою. Чи помітили ви якісь зміни у їхній грі?

— Не скажу, що відчув сильну різницю, але було видно впевненість в діях та хороші фізичні кондиції хлопців. Звичайно, що збори з першою командою зіграли їм на користь і в певних моментах вони виглядали краще за інших гравців. Загалом кожен досить добре себе проявив, хтось в більшій мірі, хтось в меншій.

Петро Харжевський — один із трьох, хто на першому зборі працював з основою

— Відомо, що для спарингів ви обирали сильніших суперників. У результаті, з п’яти поєдинків команда перемогла у трьох. Непоганий результат?

— Ми готуємо гравців до дорослого футболу, тому обирали потенційно сильніших спаринг-партнерів. Суперники були досить різні. До прикладу, Зніч проповідує більш силовий футбол і має в складі багато габаритних гравців (його Карпати обіграли 2:1 — прим. З.Т.). Олімпія ж демонструє більш комбінаційну гру (2:2). Було цікаво подивитись, як команда будемо виглядати у грі з ними. У цих матчах хлопці відчули інший футбол та зрозуміли наскільки швидко потрібно приймати рішення. Команда грала на дуже хорошому рівні, я задоволений всіма поєдинками.

— Який зі спарингів, за якістю гри та діями команди, сподобався вам більше?

— Матч із Ягеллонією (4:0). Це організована команда, яка тактично працює, має непоганий підбір гравців й до того ж лідирує в своєму чемпіонаті. У перші хвилини, поки вивчали суперника, нам було складно. Та після забитого гола, команда відчула впевненість і повністю переграла опонента. Вийшов досить цікавий матч.

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2018/2019?

Посмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

31 тур
25 травня
Зоря 1:1 Олександрія
Десна 1:2 Маріуполь
Карпати 3:2 Львів
Шахтар 2:0 Ворскла
Динамо 7:1 Арсенал
Детальніше

U-19

25 тур
24 травня
Динамо 2:2 Шахтар
Арсенал 7:1 Десна
Зоря 0:3 Волинь
Ворскла 2:0 Маріуполь
Чорноморец 1:4 Металург
27 травня
Олександрія 12:00 Карпати
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014