«Прагнемо, аби в основі Нікополя грало щонайменше 70 відсотків випускників академії»

У славному місті Нікополь, що подарував українському футболу блискучого півзахисника й тренера Павла Яковенка, всерйоз взялися за підготовку нових зірок м'яча. І перші успіхи не забарилися

Наразі дитячі команди місцевого клубу виступають у першій лізі чемпіонату ДЮФЛУ, і на зимові канікули пішли у статусі фаворитів своїх вікових груп: колектив U-17 йде другим у таблиці групи 3 (в 11-ти матчах здобуто 25 очок), а хлопці з команди U-15 у своєму турнірі обіймають четверту сходинку (17 балів після 11-ти турів). У чемпіонаті U-19 з-поміж команд першої ліги загаються й нікопольські юніори, вони наразі посідають шосте місце в групі 3 (3 очка в шести поєдинках).

Промежуточный финиш Оболонское лобби, снятие Металлурга, Голкипер побеждает, не пропуская

Старший тренер Сергій Агарков розповів про дитячу футбольну академію ФК Нікополь: "З 1-го вересня в місті працює ФК Нікополь, до його складу входять професійна команда, яка грає в другій лізі, та дитяча академія. Основна задача, щоб у складі команди було щонайменше 70 відсотків гравців академії. Працює вісім тренерів з вищою освітою та категоріями, навчається близько 300 дітей.

Академія представлена трьома командами в першості України та шістьма командами в першості Дніпровської області. Завдяки підтримці місцевої влади зроблено повноцінне освітлення для проведення тренувальних занять. Маємо проекти для покращення інфраструктури, що повинно добре сприяти підготовці вихованців, що є нашим головним завданням".Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

24 тур
12 апреля
Ворскла 2:3 Динамо
Арсенал 0:1 Александрия
13 апреля
Шахтер 3:1 Заря
14 апреля
Десна 4:0 Карпаты
Черноморец 1:0 Львов
Подробнее

U-19

20 тур
19 апреля
Львов 2:1 Черноморец
Динамо 1:0 Ворскла
Десна 13:00 Металлург
Арсенал 13:00 Александрия
Карпаты 14:00 Мариуполь
7 мая
Шахтер Волынь
Подробнее

GoldTalant | Золотой талант 2014