«Карпати підсідають і притискаються до воріт. Треба грати вище»

Болісною поразкою завершила молодіжка Карпат першу частину чемпіонату U-21. Матч 18-го туру було програно динамівцям із рахунком 1:4. При цьому сталася прикрість у рідному Львові, те ще й коли галичани грали у більшості

Роман Толочко, що керував діями карпатців у тому поєдинку, свій критичний коментар вже дав. Тепер інформаційний центр клубу надає слово дійовим особам, зокрема півзахисникові Віталію Сільченку, котрий заробив один із пенальті у свої ворота:

— Динамо — хороший суперник, проти якого цікаво грати. У першому таймі ми грали другим номером, але потрібно було забивати, тож після перерви пішли в атаку. Другий тайм ми почали досить активно, вдавалось десь переграти суперника і створювати моменти. Заробили пенальті, який, на жаль, не реалізували, але змогли зрівняти рахунок.

Сільченко вважає пенальті сумнівним

Пенальті, що призначили за мій фол? Вважаю його сумнівним. Була присутня спортивна злість, кожен хотів показати, на що здатен. Я лиш зробив дотик до м’яча і як такого фолу там не було, але арбітр вказав на позначку. Після цього ми психологічно підсіли і на рівному місці самі собі створили проблеми, які завершились голами у наші ворота.
На мою думку, під кінець матчу ми дещо підсідаємо і притискаємося до своїх воріт — потрібно грати вище. Будемо старатись усувати ці проблеми, бо так далі грати не можна. Нам обов’язково потрібно набирати очки, щоб претендувати на призові місця. А саме такою є наша ціль.

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2018/2019?