Володимир Єзерський: «Про плани збірної поговоримо пізніше, у мене закінчується контракт»

Владимир Езерский

Вихід юнацької збірної України U-17 (футболісти не старші 2002 року народження) до еліт-раунду чемпіонату Європи вже коментував один із її тренерів Сергій Нагорняк. Проте є у команди й головний

Володимир Єзерський, як відомо, через сімейні обставини не зміг полетіти до Боснії та Герцеговини, хоча саме він протягом майже двох років ліпив цю команду. Тож офіційний сайт ФФУ поцікавився і його враженнями про переможний для нас турнір.

— Володимире Івановичу, ви задоволені тим, як ваша команда виступила у кваліфікації Євро-2019?

— Перш за все хочу подякувати Федерації футболу України за хороші умови для плідної роботи й підбір якісних суперників для контрольних поєдинків. Разом із хлопцями ми провели майже півтора року. Минулий рік якоюсь мірою можна назвати селекційним, ми придивлялися до футболістів, намагалися відбирати кращих у цьому віці. Можу сказати тільки спасибі гравцям, які за цей період часу зробили все від них залежне, щоб зрозуміти вимоги й ідеї, запропоновані нашим тренерським штабом.

Єзерський із Нагорняком підказують підопічним

Виступ у кваліфікації чемпіонату Європи, де була зовсім інша відповідальність, став таким собі лакмусовим папірцем нашої спільної роботи. І цей іспит мої підопічні склали на відмінно. Ми робимо все, щоб команда не просто грала на результат, а ще й демонструвала якісний футбол.

Прорвались! Дубль форварда Нюрнберга выводит в элит-раунд Украину и Исландию

Деякі наші футболісти вже задіяні в командах U-19, тому хочеться, щоб гравці прогресували й надалі, а ми будемо їм у цьому тільки допомагати.

— Через сімейні обставини ви не були присутні на матчах кваліфікації Євро. Як тримали зв'язок із командою?

— У нас настільки налагоджена робота з моїми помічниками, які перебували всередині колективу, що не довелося зайвий раз втручатися в їхні дії. Вони молодці. Ми ставили завдання виграти групу, і нам вдалося це зробити.

Молодці! І ці хлопці, й ті, що в запасі

— У вас у колективі вже з'являються лідери?

— В Україні вистачає перспективних футболістів. Але зараз гравці в такому віці, коли навколо них виникає ажіотаж із боку агентів, тому дуже важливо, із ким вони працюють. Хлопці повинні йти правильним шляхом. Не всі талановиті футболісти стають майстрами високого рівня. Ними стають вольові люди, із характером.

— До матчів еліт-раунду, які відбудуться в березні 2019 року, планується ще збір або збори?

— Із цього приводу у нас уже є плани. Ми хочемо зібратися на три-чотири дні в кінці січня — на початку лютого, щоб зіграти спаринг, а на початку березня поїхати на турнір до Ізраїлю або Туреччини (зараз чекаємо на підтвердження від цих асоціацій).

Коли радість одна на всіх!

Утім, конкретніше про це можна буде поговорити пізніше, оскільки за кілька місяців у мене закінчується контракт, тому мені потрібно знати, чи влаштовує моя кандидатура для подальшої роботи з цією збірною.Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.

U-21

4 тур
16 серпня
Десна 4:0 Колос
Ворскла 1:0 Дніпро-1
17 серпня
Зоря 0:3 Олександрія
Львів 1:2 Шахтар
24 вересня
Маріуполь Динамо
Детальніше

U-19

2 тур
15 серпня
Ворскла 3:1 Металург
16 серпня
Львов 2:1 Маріуполь
Динамо 3:0 Десна
Волинь 2:1 Зоря
Олександрія 0:0 Дніпро-1
Шахтар 3:1 Карпати
Детальніше

GoldTalant | Золотой талант 2014